...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - سه‌شنبه ٢٧ خرداد ۱۳۸٢

سقف معیشت بر ستون طرب!

خدایا این مترو و سوژه هایش را از ما نگیر!
در ضمن این عکس دومی(جوان گیتاری و گیس بلند!) را بـرادر بـزرگوار اهـل دل مان شليک کرده اند!
جالبه که اهل طرب همیشه باید دستشان به جا بند باشد!(به عکسها دقت کنید!)نمی توانند روی پای خودشان بیایستند هیچ وقت!
شما فـعلا نـظرتتان را بــدهید تـا ما سرذوق بیاییم و انشاءالله بعدا یک منبر مفصل در مورد غنا و طرب و ترقص و ...برویم! پاکت هم نمی گیریم ،بخاطر شما!
راستی....می دانستی حد ترخص عشق تو ....جان از لب گذشتن ماست؟!


نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ٢۳ خرداد ۱۳۸٢


هر چه هست از قامت ناساز بي اندام ماست * ورنه تشريف تو بر بالاي كس كوتاه نيست
نویسنده: بهمن هدایتی - یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸٢

عبور از خط قرمز!(سفيد!)

عشق و انگليس و ديگر هيچ!

هويت ملي ، غيرت دينی،حجاب و عفاف و حافظه تاريخي ها داديم!
دين و ايمون داديم!نسل سوم داديم! جناح راست داديم! دوم خرداد داديم! رولمي ها داديم!
انگليس! آمريكا! ما داريم مي آييم! اگه ما نياييم يارمون مي يايه! دلدارم مي يايه!

نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸٢
براي اثبات وجه مردمسالاري وبلاگي نظام...! بار ديگر تصميم گرفتم به پاسخگويي به خوانندگان محترم بپردازم:
-قبل از هرچيز گفتگوی هاچ بکی هفت سنگ با يک مادربزرگ مشارکتی ! را بخوانيد!
-برادر عزيز و تازه واردمان، ويزور! قنداق كلاشينكف ما كره اي نيست! چوبي اصيل می باشد!( با آن می باشد های ژوله ای اشتباه نشود!) سرمان را هم از خاكريز بيرون آورده ايم!...منتها حاجي! قیچی مان کرده اند! از پشت كانال ماهي تا پاسگاه زيد! حاجي من توي موقعيت شهيد داريوش فروهرم ! مفهومه؟!
- معناي درست آن ضرب المثل عربي اين است:“زيبا زيباست، حتي اگر از خواب برخاسته باشد(چون معمولا وقتي آدم از خواب بلند ميشود ، به علت پف آلودگي كمي زشت به نظر مي رسد!) و زشت زشت است حتي اگر با صابون شسته شود!” چون اكثر جوابها ناقص بود! خيلي بخواهيم سخاوت به خرج بدهيم فقط يك گلگير از آن فولكس قورباغه اي! به دوستان مي رسد كه به زودي ارسال خواهد شد!
-يكي از خوانندگان محترم يك عكاس مشكوكي را در ميدان تجريش ديده بود و پرسيده بودند كه آيا من هستم يا نه؟! اين عكس ماست... وقتی با يکی از بوق های استعماری مصاحبه می کردم! ببينيد آن برادر مشكوك! شبيه اين عكس ما بوده يا نه؟! اگر هست خودمان بوده ايم!

-خواهر يا برادرمان ساينا از سوئد! پرسيده اند كه اينهمه ادعا مي كني چرا نمي روي فلسطين و عراق و...بجنگي؟! باور كنيد ما هم از خدايمان است كه زنگار دل را با آب جهاد پاك كنيم ولي به قول ملانصرالدين كو فرصت؟(آخه مي گويند ملانصرالدين يك هنداونه را سر يك چوب گذاشته بود و دو دوستي آن را گرفته بود در عين حال تنبان مربوطه اش هم در شرف افتادن بود! كسي به او گفت چرا شلوارت را بالا نمي كشي ؟! گفت كو فرصت؟!) حالا حكايت ماست! مگر اينترنت و جهان مجازي و سركله زدن كفار داخلي و منافقين جديد! براي ما فرصت مي گذارد؟! مگر آن ضرب المثل را نشنيده ايد كه مي گويد: “چماقي كه به كافر داخلي رواست! به كافر خارجي حرام است!”
وانگهي مگر نرفته ايم؟(اين ضمير جمع خيلي لياقت مي خواهد البته براي من) ...مگر همواره به صدور انقلاب(كه امثال شما مي گوييد تروريسم) و حمايت از نهضت هاي آزادي بخش و حزب الله لبنان و حماس و ...متهم نشده ايم؟!
سايناي محترم! گاماس گاماس! حساب صهيونيست ها را هم مي رسيم! انشاءالله ....يكي از “بزرگان” گفته اند كه پيران هم اميدوار باشند....ما منتظريم با همه روسياهي مان!
-اين قرائت شاعرانه ما اخيرا طعم عربی گرفته! خدا آخر و عاقبت همه ما را ختم به خير کند.

-چند وقت پيش عزيزي حديثي از يکی از معصومين(ع) گفتند كه خيلي به آن فكر مي كنم: اگر از گناهان هم خبر داشتيد، حتي جنازه هاي همديگر را دفن هم نمي كرديد! اي قربان آن ستاريت بروم خدا جان! آنهايي که تو را دارند چه ندارند؟ و آنها را تو را ندارند چه دارند؟!
نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ٥ خرداد ۱۳۸٢
اين بحث و گفتمان مبسوط برادر سيامک و جناب حافظ و حميد رولمی در مورد عشق و ...حقيقتا جالب بود استفاده کردم واقعا! ياد يک ضرب المثلی افتادم که می گويد : گفتگوی تمدنها ور افتاد به کامنت های کلاش افتاد!

خيلی حرفها دارم در مورد اين گفتمان....بماند برای وقتی که حال و صلاحيتش را پيدا کردم!
راستی برای خنده! و به منظور ارتقای معلومات دوستان و خوانندگان- که نظر و رای شان زينت نظام و وبلاگ ما است -يک ضرب المثل عربی می نويسم به کسانی که معنی آن را بگويند بدون قيد قرعه هدايای نفيسی! (از قبيل فولکس قورباغه ای! مدل ۶۳) اهدا خواهد شد!، ضرب المثل اين است:
الزين زين لو قاعد من النوم والشين شين لو يغسل بصابون
چه ضرب المثل گو شدم امشب!
همين!
بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: