...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - شنبه ٢۸ خرداد ۱۳۸٤

 

نشانه های خطرناکی در مورد نتايج انتخابات به چشم می آيد...خدا کند درست نباشد...! اگر قاليباف هم به نتايج اعتراض کنه، اونوقت اوضاع خيلی عوض می شه.  در ضمن  اين شعر هم معرکه است ، معرکه هم اجرا شده،  فقط حيف که ابي،  دين ندارد!

حاج باقر ...مظلوم زیست ..مظلوم هم شکست خورد!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بوقی باید پادرموینی کنه تا معین ، احساس جوونی کنه!

نویسنده: بهمن هدایتی - سه‌شنبه ٢٤ خرداد ۱۳۸٤

رفع زگیل با دعا

- يکی از کوچه پس کوچه های قديمی شهر اردبيل، مغاره ای کوچک به ابعاد سه متر در دو متر...يک ميز و صندلی و يک پيرمرد! و ...تابلوی سفـيد رنگ دست نويسی  که رويش نوشتـه شـده : دعا می خوانيم، ذگيل برطرف می شود...شغل اين پيرمرد برطرف کردن زگيل يا به قول خودش ذگيل! است! به همين راحتی ! کاش پيرمرد می توانست زگيل های سياسی را هم برطرف کند...!

-نتايج آخرين نظرسنجی ها (بقيه مطلب را به سبک ديالوگ های هزاردستان مرحوم علی حاتمی بخوانيد! کاش علی حاتمی زنده بود و چند هزاردستان و ليلای ديگر می ساخت!)

ايرباس اقبال قاليباف  به روغن سوزی افتاده  ،  کفتر سفيد آرای معين در حال صعود است، آرای لرزان هاشمی همچنان ثابت مانده است، تبليغات سرسام آور و سنگين ايثارگران انقلاب اسلامی برای قاليباف ، کار را خراب کرده و نتيجه عکس داده. احمدی نژاد، شهرداری که با اصلاحات ، حتی اصلاح مو و شوارب و محاسن قهر است،  با صعود آرام و لاک پشتی همچنان به اميد آرای حزب اللهی های درجه دو و اتحاد احتمالی با لاريجانی است!

روحانيت سردرگم، تعلقات صنفی و سنتی آنها را به حمايت از رفسنجانی می خواند و واقعيات انها را به سوی ديگر...! آنها نمی دانند قسم حضرت عباس  آقای جوادی آملی و جامعه روحانيت و جامعه مدرسين در حمايت از هاشمی را باور کنند يا دم خروس  کارناوال ها و دخترها و پسرهای فوفول هوادار هاشمی و حرفهای اوپن هاشمی را ...؟!  هاشمی مستاصل و عصبی از موج مخالفت های درون نظام با خويش، برای اولين بار ، عملا و علنا پای رهبری را وسط کشيده است، هاشمی در چند مصاحبه از قول امام خمينی در آخرين روزهای عمر، نقل می کند: امام توصيه کرد به اتحاد من و آقای خامنه ای !

حيدری مجری گفتگوی خبری شبکه دو از هاشمی پرسيد: در زمان دولت اول شما، شعار می دادند: مخالف هاشمی ، دشمن پيغمبر است، آيا در دولت بعدی تان هم وضع اينطور خواهد بود، هاشمی با زيرکی پاسخ داد: اين شعار ساختگی بود، شعار اصلی اين بود: مخالف هاشمی ، مخالف رهبر است، مخالف رهبری ، دشمن پيغمير است! 

پيروز شدن يک غيرروحانی در انتخابات فعلی به معنای خداحافظی روحانيت با منصب رياست جمهوری در جمهوری اسلامی است، اصولگرايان متوهم بين آرمان و سياست ورزی و واقعيت ، بوی رجايی از اردوی اصول گرايان بلند است، سر اين بو دعواست...اين بو مال کيست؟ ظاهرا احمدی نژاد سند محضری اين بو را بدون هماهنگی با عاتقه رجايي، همسر شهيد رجايي، به نام خود کرده است!   

اصولگرايان در آستانه استقلال از روحانيت؟! اصلاح طلبان در پی موج سواري...نهضت آزادی و ملی مذهبی ها روی معين قمار کرده اند، همه سابقه و اعتبارش پنجاه ساله شان را به پای مرد نجف آبادی که کاريزمايی هم ندارد، ريخته اند.

رفتن انتخابات به مرحله دوم، قطعی است، رقيب هاشمی در دور دوم، هرکس که باشدبه احتمال زياد، ئيس جمهور می شود، لاريجانی در آفسايد...و مهرعلی زاده و رضايی در اوت! کروبی اگر عقلش برسد بايد با معين ائتلاف کند!  هرچند که بعيد است ، آقای رفسنجانی در يکی از خطبه های نماز جمعه سال ۱۳۶۶ در مورد ريگان گفته بودند: سن آدم که از هفتاد می گذرد، خرفت می شود!

-راستی به نظر شما نظامی بودن بدتر است يا امنيتی بودن؟!

اين را هم بخوانيد: -مشروح مذاکرات خبرگان قانون اساسی در سال ۵۸ در مورد ولايت فقيه اگر توانستيد پرينت هم بگيريد!

نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ۱٦ خرداد ۱۳۸٤

نشانه های بلوغ : ...!!

 -يک جوک غيرانتخاباتی !: از يک نفر قزوينی در مورد اعدام بيجه(بسيجه!) سئوال می کنندُ می گه باعث فرار مغزها می شه!

-آيدی ما در ياهو مسنجر  Kelashinkof_1975  می باشد، ما زياد وبگردی می کنيم و لينک هايی جالبی به تورمان می خورد، اگه خواستين ، آد کنيد تا استفاده کنيد!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: