...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ۱٩ امرداد ۱۳۸۸

لاریجانی و روز خبرنگار و ...!

این بنر را امروز در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در مجلس زده بودند، من بیش از این وقت کلاس رو نمی گیرم و در یک کلام: همه سیستم لاریجانی در جزییات و تحلیل همین بنر هویداست!

 البته ناگفته نماند به غیر از این کلام گهربار -که نشنیدن آن ثلمه ای بر عالم اسلام وارد می کند-‌دکتر لاریجانی به خبرنگاران یک نیم سکه هم عنایت فرمودند.

نویسنده: بهمن هدایتی - چهارشنبه ۱٤ امرداد ۱۳۸۸

طرح شناسایی اغتشاشگران در مسجد

چیک چیک آب وضو، دم در مسجد،لحظه عکس، لحظه طرح شناسایی اغتشاشگران دم در مسجد!

طرح شناسایی اغتشاشگران در مسجد

طرح شناسایی اغتشاشگران در مسجد

طرح شناسایی اغتشاشگران در مسجد

نویسنده: بهمن هدایتی - سه‌شنبه ۱۳ امرداد ۱۳۸۸

جمعه ای، داشتم از میدون امام حسین رد می شد،‌چشمم به شلوغی بازار لوازم قدیمی افتاد که در کنار فروشگاه قدس سابق دایر است، به قول معروف مدهوش شدم و رفتم کلش رو گشتم...و چه چیزهایی پیدا کردم : یک ماشین تحریر سالم قدیمی(تریپ فیلم های قدیمی و بازجویی و ساواک و چراغ معلق در فضا...! ) و دو عینک دسته شاخی دهه هفتادی ب-رای کلکسیون عینک های قدیمی ام!- حدس بزنید چند؟!

ماشین تحریر ١٠ هزار تومن و عینک ها هم دونه ای هزار تومن! جالب این بود که کیف پولم را همراه نیاورده بودم، این بود که زنگ زدم به این مهربون ارزشی(+) و مجید برام پول آورد و لحظه این اجناس عتیقه رو خریدم! البته تا پول برسه،‌مثل یک کفتار بالای سر اجناس نشسته بودم تا خدای ناکرده کسی اونا رو نخره! خیلی ها معتقدند که من دو-سه دهه دیر به دنیا اومدم !  :)

-در همین مورد:دهه هفتاد اوج اصالت دنیا بود ...!(+)

ببین چی خریدم!!

عنوان این عکس پایین هم هست: همه ما یک نیمه "احمدی نژادی" داریم !

همه ما یک نیمه احمدی نژادی داریم !

وقتی برای روز انتخابات،‌جماران بودیم، موزه مخصوص جماران را هم سیر کردم که نتیجه اش شد این عکس: گواهی نامه سید احمد خمینی،‌اینم برای ثبت در تاریخ !

گواهی نامه سید احمد خمینی

نویسنده: بهمن هدایتی - چهارشنبه ٧ امرداد ۱۳۸۸

دیدی بعضی وقتها خدا، جیگر رو می سوزوونه؟ اونم نه خود جیگر، فیها خالدون جیگر، "جگر گوشه" رو ! خیلی  به این فکر کرده بودم که این چه حکمتی است که خدا بعضی وقتها، برای عذاب یا تادیب یک نفر، به جای اینکه مثلا خودش را بزند، جگرگوشه اش را می زند، بچه اش یکهو جلوی چشمش پرپر می زند، بال بال می زند و می رود...

عکس تزیینی است!

تازگی ها به این نتیجه رسیدم که این عذاب مخصوص ، وقتی فرود می آید که آن یک نفر ، اهل انکار و کتمان ظلم باشه،ظلم به دیگران رو کتمان کنه،ظلم یک چیز است و انکارش یک چیز دیگه،  آن وقت است که خدا جیگرش رو می سوزونه... جیز جیز جیز...اون وقت اون آدم هم حسابی گوشی می آد دستش و خود همین مبداء یک تحول می شه.. فکر کنم خیلی از این جگرسوزی ها در پیش داشته باشیم، متاسفانه یا خوشبختانه!

نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ٥ امرداد ۱۳۸۸

انتخابات عجیب و غریب ریاست جمهوری دهم یک خاصیت داشت و آن این بود که بازیگران مختلف سیاست ایرانی، چهره خود را به کمال و تمام و با تمام شفافیت به معرض دید مردم گذاشتند، نقاب تعارفات و توهمات و تحلیل ها  در مورد شخصیت ها کنار رفت و هرکس نشان داد که کیست و چیست، محمود احمدی نژاد هم در هفته های اخیر این شفاف سازی را در مورد خودش نشان داد و فکر می کنم ما تازه بعد از چهار سال با "احمدی نژاد واقعی" یا "واقعی ترین چهره احمدی نژاد" مواجه هستیم،‌احمدی نژادی که دیگر در معرض رای مردم قرار نمی گیرد تا بخواهد رفتارهایش را انتخاباتی و تبلیغاتی جلوه دهد-مثل دوره اول ریاست جمهوری- و می خواهد "خود"، "خودش" شود!

  احمدی نژاد عملا با رفتارهای اخیر خود مدل جدید و بی سابقه ای  برای تعریف "مشروعیت سیاسی " ارائه کرد، مدلی که مشروعیت در آن "نه از رای مردم" و "نه حتی از ولی فقیه"  اخذ می شود، بلکه مشروعیت "مستقیما" از حضرت حجت(عج) گرفته می شود

سلسله اتفاقات عجیب و بی سابقه دو هفته اخیر مسائل مربوط به معاون اولی اسفندیار مشایی، ماجرای تنش در هیات دولت و  سرانجام عزل وزیر اطلاعات و صفارهرندی (که نوعی انتقام گیری خشن از مخالفان مشایی بود) ...نشان داد علاوه بر بحران مربوط به انتخابات اخیر ریاست جمهوری، یک "بحران جدی و البته موازی" دیگر هم در سطوح بالای حاکمیت وجود دارد که از هفته اخیر، کاملا علنی شد و به اصطلاح "رو" آمد.

واقعیت این است که در هنگامه ای که دعوای قدیمی "مشروعیت نظام" و اینکه مشروعیت ولی فقیه از رای مردم است یا نه و بین اکبر هاشمی رفسنجانی و شیخ محمد یزدی و بخش های مختلف حاکمیت در حال پاسکاری و بحث  بود.

 احمدی نژاد عملا با رفتارهای اخیر خود مدل جدید و بی سابقه ای  برای تعریف "مشروعیت سیاسی " ارائه کرد، مدلی که مشروعیت در آن "نه از رای مردم" و "نه حتی از ولی فقیه"  اخذ می شود، بلکه مشروعیت "مستقیما" از حضرت حجت(عج) گرفته می شود و ظاهرا برحسب قرائن و شواهد، واسطه این انتساب مشروعیت هم کسی نیست جز "اسفندیار رحیم مشایی" فقط علنی شدن همین تئوری بود می توانست خشم و خروج چهره های چون محسنی اژه ای، صفارهرندی، حتی غلامحسین الهام از کابینه احمدی نژاد را عملی کند.

 

محمود و اشفندیار بازی می کنن، خیلی قشنگ!

 

به بیان دیگر، به نظر می رسد احمدی نژاد در درون نظام،یک میانبر به نظریه ولایت فقیه-که دیدگاه رسمی حاکمیت برای توضیح و توجیه مشروعیت در زمان غیبت می باشد-زده است.

اینکه حکم انتصاب رحیم مشایی به معاون اولی رئیس جمهور عمدا و رسما قبل از تحلیف و تنفیذ رهبری صادر می شود، در حکم معاونت اولی و رئیس دفتری مشایی، اشارات مکرر و معنادار به بحث مهدویت و امام زمان(عج) می شود و از سوی دیگر، احمدی نژاد بعد از یک هفته تعلل و مقاومت بی سابقه در برابر نظر صریح رهبر،پاسخی غیر دوستانه و از سر دلخوری می دهد که معنای صریح اش این بود که اجرای دستور منع انتصاب مشایی را صرفا از باب اجبار قانونی(اصل 57 قانون اساسی) پذیرفته است و نه چیزی غیر از آن(مثلا تبعیت از ولایت و ..) برخی از قرائن مشهود این مسئله است.

جالب این است که احمدی نژاد در این دوره جدید،حتی تمایلی برای حفظ هواداران و حامیان حزب اللهی خود هم ندارد(رجوع کنید به خشم شدید کیهان و رجانیوز و دوستان از دست مشایی بازی محمود)، از طرف دیگر هم این رفتارهای عجیب و بی سابقه احمدی نژاد، تمام فایده ها در معادله هزینه-فایده انتخابات ریاست جمهوری دهم را برای اصولگرایان و نظام  کمرنگ و حتی نابود می کند ولی با این حال ظاهرا احمدی نژاد می خواهد با کمک اسفندیار و احیانا چند یار نزدیک مثل ثمره هاشمی و ..این راه را طی کند تا آنطور که  برخی شایعات خاص و محفلی می گوید در سال 2012 ، آن اتفاقات آخر الزمانی رخ دهد؛ شایعاتی که برخی چهره های نظام قبلا در موردش هشدار داده بودند اما این بار این شایعات، امثال صفارهرندی ها را هم به صدا درآورد!

 راستی از خانم فاطمه رجبی چه خبر؟!

***

-صفارهرندی: ادعای ارتباط مستقیم با امام زمان ازهیچکس پذیرفته نیست(+)

-حسن روحانی:عده‌ای وقتی نماز می‌خوانند. جلوی خود یک جانماز خالی پهن می‌کنند و می‌گویند این را برای امام زمان گذاشته‌اند (+)

-عکسی جالب از سایت رسمی مشایی(+)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: