...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ٩ شهریور ۱۳۸٥

-وقتی "کلمه" را داری، هیچ بهانه ای برای نیافریدن نیست! کلمه ها...مثل "خاک" هستند و تو مثل "خدا"...می آفرینی، می آفرینی و می آفرینی! آفرینش در آفرینش! اگر "سبحان الله" نبود، می گفتم که خدا عجب لذتی می برد از این "آفرینش در آفرینش"! 

-"لحظه ها"، فرزندانی هستند که تو و زمان ، هر "آن"  آنها را می زایید: یکی زیبا، یکی زشت، یکی شاد، یکی غمگین، یکی بزرگ، یکی کوچک، یکی شاه، یکی گدا، یکی حقیر، یکی غرور انگیز، بعضی بچه ها  را هرگز فراموش نمی کنی ، بعضی ها را همان لحظه، از یاد می بری...بعضی از این فرزندان بی شمار، فرزندان ناقص الخلقه -مونگل!-هستند، این ناقص الخلقه ها از همه بدترند، آب دهانشان از دهان روان است و با گردن کج و دست و پای فلج، زل می زنند در چشمهایت! روزی که همه "فرزند-لحظه ها" جمع شوند مقابلت! همه را به یاد می آوری؟  یوم تبلی الاسرار...پادشاههایت بیشترند یا گداهایت؟!

-کارخیلی از شاعران، زنای بی لذت با واژه ها است و چه کوچکند کسانی که محو تماشای این زنای بی لذت  شده اند و از آن "لذت" می جویند!(الغاوون)

مظفرالدین شاه و اتابک اعظم!

مظفرالدين شاه و اتابک اعظم(عکس تزيينی است!)

-گله های شادی ام را به یک چوپان خوب اجاره (یا اجازه!) می دهم، کسی هست چوپان شادی هایم شود؟! از هرز خندیدن خسته شده ام!

-تو چقدر شبیه لبنانی! مثل لبنان،  انگار شرق و غرب در تو به هم رسیده اند، پوست سفید و دماغ سربالا و چشمان سبز سیدی ات  را از غرب گرفتی و آن شرم مرموز ته چشمهایت را از شرق، دو نگاه از من به گروگان گرفته ای، مواظب جنوب ات باش!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: