...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - شنبه ۱ مهر ۱۳۸٥

-چندهفته قبل داشتم با موتور از يکی از خيابانهای شمال شهر(شمال شهر يعنی بالای ميدون ونک! دائره المعارف کلاشينکف!) رد می شدم،‌متوجه شلوغی عجيبی در يک فضای سبز کوچک دیدم، این فضا عبارت بود از يک زمين قناس که بين چند برج و خانه ويلايی محصور شده بود،سريع کلاشينکف را مسلح کردم-يعنی دوربينم!- و پريدم پايين...واقعا که همه چی توی اين شهر شلوغ پيدا می شه: فستيوال آواز خوانی رپی ها! کاملا جدی و منظم و...!

!

يک سن مانند با نقش و نگار  و نقاشی های پست مدرن و رپی گوشه ای از اين فضای سبز درست کرده بودند که به خیابان بالایی هم راه دررو داشت، شرکت کنندگان می رفتند روی اين سن و روبری هم قرار می گرفتند و شعرهای مخصوص رپی رو می خوندند! قيافه ها و لباس ها زاغارت گونه و عجيب و غريب...

فستیوال رپی ها در تهران !

ايشون  از اعضای هيات داوری بودن! که با يک کورنومتر وقت هريک از شرکت کنندگان را می گرفت و اخطار آيين نامه ای می داد و در عين حال حواسش به آمدن پليس و نيروی انتظامی و ..هم بود و در عين حال به طرز کاملا دموکراتيکی نظر جمع را هم در مورد شعر و موسيقی شرکت کنندگان می پرسيد و يادداشت می کرد و امتیاز می داد و جمع بندی می کرد!

بوقی رسیدگی کند

تا من شروع کردم به عکس گرفتن،‌يهو ديدم شونصد نفر هم دارن با موبايل از من فيلم و عکس می گيرن! يه جورايی خياط در کوزه ! همین روزها منتظر افشاگری رپی ها علیه من باشید!

یکی از رپی ها با روسری مربوطه

يکی از فعالان اين عرصه،‌پسری با روسری!(قابل توجه کسانی که می خواهند در کامنت ها به من فحش بدهند که چرا از ايشون عکس گرفتم،‌ اين عکس رو با اجازه و اطلاع کامل اين فرد گرفتم!)

رضا فاشیست ...یا یه چیزی شبیه به این !

رضا فاشيست-يا يه چيزی توی همين مايه ها- در حال ترکوندن! بخشی از شعرش: عکسمو پخش کردين ولی اصلا ندارم غم! ندارم حال نفس کشيدن ولی می خوام که رپرر ها مثل موبايل همه جا بدن آنتن! اين آقا توی اين مسابقه،‌ پوز همه رو زد و نفر اول شد،‌هنوز نوبت اهدای جوايز احتمالی يا فرضی نشده بود که يکی از مراقبين داد زد : بچه ها ! اوضاع کيش ميشی است و همه متفرق شدند...اسامی و القاب جالبی داشتند :بهزاد گراز و  آبتین ریش قشنگ! و...

آخر مراسم

اينک... پايان مراسم! دقت کنيد که اين پسر دست راستی چطور داره منو در هنگام عکاسی می پاد! يکی هم مرتب توی جمعيت وول می خورد و می گفت: قرار بعدی  اروميه! بيستم شهريور! حتما بياييد!

* بخشی از صدای اين مسابقه و هنرنمايی رپی ها  را دانلود کنيد!

* کسی هست از این فستیوال زنجیره ای رپی ها اطلاعات بیشتری داشته باشه؟‌ کامنت بذاره تا دوستان هم استفاده کنن!

* کلاشينکف ديجيتال هم به عرصه رقابت وبلاگ نويسی دويچه وله آمد!  ،  هموطن! با رای دادن به کلاشينکف ديجيتال، دوم خردادی در بلاگستان فارسی بیافرین! اينم شعار تبليغاتی!

*اگر به شوخی‌های مشمئز کننده! علاقه خاصی دارید: وقتی با دوست‌تان به بهشت زهرا رفته‌اید  و او مشغول خوردن آب از آب‌سردکن ها است، درست وقتی که 2-3  قلپ! (واحد شمارش خوردن آب) از گلویش پایین رفته، به او بگویید "می‌دانستی این همان آبی است که مرده‌ها را با آن می‌شورند؟! ... قیافه دوست‌تان حتما دیدنی خواهد بود!

*اخبار و تحلیل های ناب از لبنان

*پیش گویی هفته:زیر آب بازتاب هم به زودی خواهد خورد!

*توصیه هفته:قلیان با طعم  شیرقهوه بعلاوه آهنگ های سلن دیون به فرانسه با هدفون در گوش!

*سئوال هفته: آیا هاشمی برای خبرگان می آید؟ جواب: می آید ولی نمی شود!-مثل انتخابات نهم!-

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: