...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - سه‌شنبه ٩ آبان ۱۳۸٥

-اينجوری که پيش می رويم، فکر کنم از اين به بعد بايد يک بخش ثابت «احمدی نژاد-رجبی هفته» هم در کلاشينکف راه اندازی شود!

-ظاهرا بعد از اينکه احمدی نژاد در ديدارش با دانشجويان از مردانگی خانم رجبی تجليل کرد در آن شب بارانی و به ياد ماندنی،   اعتماد به نفس قابل توجه خانم رجبی افزايش خاصی پيدا کرده است و دايره حملات خانم رجبی که تا کنون هاشمی و خاتمی و ضرغامی و اصلاح طلبان مادرمرده را در برمی گرفت وسيع تر شده-مثل دايره اصولگرايی که قرار بود وسيع شود!- و اين بار خانم رجبی در مقاله مبسوطي، آتشبار خود را به سمت قاليباف هم گرفت ...و ضمنا به «مدعيان اصولگرايي» هم هشدارهای جدی داد!

-نکته بسيار مهمی که اين بار -در حمله به قاليباف-به ادبيات آشنای خانم رجبی اضافه شده است ، اين است که ايشان يکی از اتهامات قاليباف را  عقلانی عمل کردن و استفاده از خرد جمعی و روش های سابق به جای گفتمان خدمت رسانی احمدی نژادی ذکر کرده است، ملاحظه بفرماييد:

-(فاطمه رجبی):ملت نمي تواند افاضات عقلاني قاليباف را كوچك بشمارد كه "شهردار " يعني "مدير شهر "،  ملت مي پندارند اگر در چند ماه شهرداري ، اين افراد نه تنها "خادمي و خدمتگزاري " احمدي نژادرا در شهرداري و رياست جمهوري دنبال نمي كنند ، بلكه "رياست" و "اربابي" و "صاحب اختياري " شهر و مردم را بدست آورده ، مثلاٌ ملت شاهد آن است كه قاليباف نظامي مستعفي و شهردار فعلي تهران ، نه تنها جانشين دكتر احمدي نژاد شهردار خادم مردم تهران نشده ، بلكه او نمونه ديگري از "كرباسچي" است ملت نمي پذيرد كه دفعتاً يك نظامي "دكتر" ، "مدير" ، "مدبر" ، "كارشناس" ، "فرهيخته " و … شده ، در مصدر كار با بكار گيري همه ابزارهاي براي رسيدن به قدرت تلاش كند .

-ترجيح می دهم فعلا اين مساله يه مقداری هم در ذهن خودم و هم در ذهن شما به اصطلاح خيس بخورد! به زودی با استفاده از کامنت و نظرات شما ، با تامل بيشتری در يک پست مستقل  در مورد آن گفتگو خواهيم کرد، چون قضيه خيلی دارد جالب می شود!

***

-فعلا اين سه عکس جالب از هاشمی -احمدی نژاد را داشته باشيد :

هاشمی و احمدی نژاد در روز تنفیذ احمدی نژاد-مرداد 84

کهير زدگی طرفين در حين مصاحفه!

!

تقاضای مهرورزی با نگاه!

عجب نگاهی ! عجب خنده ای! عجب دیالوگ توی دلی!

عجب نگاهی ! عجب خنده ای ! عجب ديالوگ تو دلی!

-اما تاريخ هفته اين هفته: تابستان ۱۳۵۸ شمسی ، آيت الله صادق خلخالي، رئيس دادگاههای انقلاب که از اعدام عوامل رژيم شاه کمی فراغت يافته بود و در عين حال به عنوان رهبر فداييان اسلام هم انتخاب شده بود، فرصتی برای انجام کارهای انقلابی در قبرستان هم پيدا کرد:

مقبره فضل الله زاهدی ، شعبه فداییان اسلام شد! در تابستان 58

 -مقبره فضل الله زاهدی واقع در جنب امامزاده عبدالله شهرری که 12 جنازه  از جمله زاهدی در آن دفن شده است، طی ابلاغی از طرف صادق خلخالی رهبر فداییان اسلام تبدیل به دفتر شعبه فداییان اسلام گردید و خلخالی ،‌قديرعلی عسگری را به عنوان مسئول اين پايگاه جديد معرفی کرد و او را موظف کرد تا در مقبره فوق الذکر از داوطلبان ثبت نام کند! 

- باز هم خدا پدر و مادر اين استشهاديون نسل ما را بيامرزد که نمی روند مثلا قبر غير خودی ها را تصرف کنند و تویش از داوطلبان عمليات استشهادی ثبت نام کنند! البته شايد با خواندن اين مطلب ، به فکرشان رسيد و مثلا فردا خبر آورند که مثلا بروبچز استشهاديون،   قبر کيانوری(دبيرکل حزب توده) در بهشت زهرای تهران تصرف کردند! 

-حکايت احمد کارگر از گرانی شدن خانه در تهران بخاطر حرفهای احمدی نژاد را هم بخوانيد.

-اين مسابقه دويچه وله هم جالب شده است! حريف ما هم اسرائيلی  !  ما هم به قول قديمی ها نمی دانيم اينجا کجاست؟ اسرائيل کجاست؟! هلوکاست رو کی کرده؟!تشک کجاست؟! که ترکش کنيم!  خلاصه فيلترينگ و اينترنت و مهربونی و هرچی که بخوايد رو رو می يارم سر سفره هاتون! برويد به ما رای بديد!

-حسن ختام : طرف! درو پنجره ساز بوده میره خواستگاری بهش میگن خوب آقا دوماد چه کاره هستن ؟ دومادم کلاس میذاره میگه ویندوز نصب میکنم!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: