...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۸٥

سلام! به اين اعلاميه جالب توجه کنيد:

کسی که لقد نزده بود همین هادی ساعی بود

-دفتر ارتباطات و مطالعات راهبردی هادی ساعی ! طی اعلاميه ای ضمن تکذيب خبر ديدار هادی ساعی و ساير اصلاح طلبان منتخب شورای شهر با دکتر احمدی نژاد، رئيس جمهوری اعلام کرد: آماده است که قبل از درج هرگونه خبری راجع به آقای هادی ساعی در صورت هماهنگی رسانه ها، مراتب صحت موضوع را در اختيار رسانه های محترم قرار دهد!

-دفتر ارتباطات و مطالعات راهبردی هادی ساعی! با ساختن اين "نهاد"،  يک  "تکنواندوکار " می شود " اصلاح طلب!" به همين سادگی...! چقدر قلابی بودن بد است!

-ناخودگاه ياد يک حکايت تاريخی افتادم که استاد بادامچيان در مورد مهندس بازرگان در نشريه شما ، گفته بود: در دور اول مجلس شورای اسلام(۱۳۵۹-۶۳) مهدی بازرگان هم به عنوان نماينده تهران حضور داشت، در جريان وقايع سال شصت و ترورهای منافقين و ...فضای شديد عليه بازرگان در مجلس ايجاد شد  به طوری که حتی پاسداران محافظ مجلس هم موقع وارد شدن وی و دوستانش به مجلس، شعار "مرگ بر بازرگان" سر می دادند و خلاصه در نماز جمعه و صداوسيما و تظاهرات و ...اوضاع همينطوری بود، يک بار يکی از خانمهای نماينده رفت پشت تريبون مجلس و شروع کرد به فحش دادن به بازرگان و ليبرالها و ...بازرگان هم خنده ای کرده بود و به اطرافيانش گفته بود: کسی که به ما ...بود، کلاغ ...دريده بود!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: