...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - یکشنبه ٢ اردیبهشت ۱۳۸٦

-چون دوستان استقبال جالبی از پست قبلی(+) کردند و حتی خیلی ها  دچار حالت "آلیسی در شگفتزار" شدند،  عکس دیگری  را از همان قهوه خانه مهربون می ذارم: 

-غیر از اون ممنوعیت های اعلامیه، یه ممنوعیت دیگه هست و  اون ممنوعیت چیزی نیست، جز ممنوعیت شمایل مذهبی و ائمه (ع) ! چون اکثر محیط قهوه خانه ها ظاهری هیاتی و مذهبی دارد از نظر صاحب قهوه خانه نمی شود که شمایل نباشد،ممنوعیت ارشاد و پلیس هم هست..پس  نتیجه این می شود که چشمهای شمایل امام حسین (ع) را اینطوری سانسور کرده اند! (به قول مداح ها! من از سادات عذر می خوام!)  

-قبلا در مورد دلیل شیوع و برخی حساسیت ها نسبت به "شمایل ها و تمثال های مذهبی" (اسفند ۸۳) یک چیزهایی نوشتم که اگر دلتون خواست بخونید(+)

-این هم نرخ انواع دل و جیگرها و چیزهای دیگر خوردنی! (جگرکی درست روبروی قهوه خانه بود) ما (من و حسین شهرستان!) با پیشنهاد آقا جگرکی ، گزینه دوم و سوم این لیست رو خوردیم، بد نبود!

همه چی نرخ داره: دل و جیگر و ..حتی پیکان سفید!

-مردهای بی تربیت ایرانی به نون زیر کباب می گن: "خواهر زن!" یا  به بیان بهتر: به خواهر زن می گن "نون زیر کباب!" حالا به نظر شما به نون زیر جیگر! چی باید گفت؟! واقعا چی؟!

اگر نون زیر کباب، خواهر زن باشد، نون زیر جیگر چیست؟! پیدا کنید آن را !

-آقا عجب تصنیفی است این "عشق پیری" استاد شجریان! (+) دانلود کنید و حالش ببرید.

 واقعیت این است که آدم فقط به بعضی ها می تونه  از ته دل و بدون تعارف  و به قول معروف با خیال راحت بگوید: " استاد" و یا به بعضی ها :"حضرت آیت الله! "  مثلا استاد شجریان یا حضرت آیت الله مهدوی کنی(+)

-به نظرم " آقای مهدوی کنی" بین آقایون روحانیون، مثل "شجریان" است در بین اهل موسیقی: "اصیل و باکلاس، درست و حسابی و مولد و معتدل و عمیق و دور از جوزدگی و شهرستان بازی!...." (در مثل مناقشه نیست، گیر شهرستانی ندید!)  دارم سعی می کنم کمتر گناه کنم تا شرایط فراهم بشود و یک پست مفصل در مورد ایشان بنویسم.

-تاکتیک های هسته ای ایران عوض می شود؟! آیا غرب قدر امتیاز پنهان ایران را می داند؟(+)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: