...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ٧ تیر ۱۳۸٦

اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر، ملت عزیز ایران، چیزی را که من لازم می دانم اینجا و از این تریبون با شما بطور صریح و بی پرده مطرح کنم، مساله بنزین است، مساله ای که آسایش و امنیت روانی را از مردم عزیز ما گرفته...

من سئوال می کنم چرا باید مردم شریف ومظلوم ما از نعمت بنزین ارزان و آزاد محروم باشند؟ مگر ما اینهمه منابع  نفت و بنزین نداریم؟ مگر این منابع مال کیست؟ مگر ایران دومین منابع نفت و گاز را در خاورمیانه و جهان ندارد؟پس چرا باید بنزین سهمیه بندی شود؟ آیا واقعا  این حق مردم ما نیست؟ چرا ملت ایران نباید با خیال راحت باک ماشین شان را پر کنند و با خانواده بروند مسافرت و..از فضا استفاده کنند؟آیا این واقعا توقع زیادی برای مردم  عزیز و گرانقدر ماست ؟

            یک شخص معلوم الحال ...!

 آیا واقعا مشکل مردم ما اینه؟ این ظلم و بی عدالتی است در حق ملت بزرگ ایران،  چرا ملت را تحقیر می کنید؟ من این را یک تحقیر ملی می دانم که در کشوری مثل ایران، بنزین را سهمیه بندی کنند و با این وضع افتضاح و زشت  به مردم بدهند،

من خبر دارم که یک دختر دوازده ساله در خانه خودشان به کمک عمه اش،  بنزین را کشف و تولید کرده، چرا سراغ این نوابغ نمی رویم تا مشکل بنزین حل شود؟ چرا جوانان را جدی نمی گیرید؟ چرا بها نمی دهید؟ آیا واقعا مشکل مردم ما اینه؟

 به شما عرض می کنم که اینها کار یک مشت مافیای پشت پرده است که منافع شان در این کار است، من همین جا به ملت ایران صادقانه می گویم که بنده این گروه مافیایی را می شناسم و انشاءالله آنها را با حمایت شما مردم عزیز و غیور افشا و نابود می کنم.

این باندهای فاسد و قدرت طلب و مافیایی،  شلنگ20  اینچی به منابع نفت وصل کرده اند و در بعضی جاهای دولتی لانه کرده اند و مشغول فساد و غارت بیت المال هستند و میلیارد میلیارد بالا می کشند، ولی بنزین را برای مردم کوچه و بازار سهمیه بندی کرده اند، من می دانم که با گفتن این حرفهای صریح، وارد منطقه ممنوعه قدرت شده ام، آتش از زمین و آسمان می بارد، ولی من ایستاده ام، من یک معلم ساده هستم که حرفهایم را بی واسطه با مردم می زنم و هیچ وابستگی به احزاب هم ندارم.

 من این مافیا را  افشا می کنم، اگر افتخار جاروکشی و نوکری ملت بزرگوار و حساس ایران را به دست آوردم، بنزین را آزاد می کنم و تقدیم ملت شریف ایران می کنم، بنده طبق محاسبات علمی و با کمک کارشناسان امر،حساب کرده ام که می شود به مردم بنزین ارزان و آزاد داد، بنزین ارزان و آسان و فراوان حق مسلم ایرانیان است، دولت باید برای بنزین یارانه اختصاص دهد، اصلا وظیفه دولت همین است.

***

نه ...فکر بد نکنید...! این یک سخنرانی خیالی در انتخابات ریاست جمهوری 1388 است که یک کاندیدای ریاست جمهوری در حالی نطق تبلیغاتی تلویزیونی است...نظر شما چیه؟ حرفها درسته؟ حرفهای قشنگیه؟ رای آوره؟ سونامی سازه؟ حماسه سازه؟

***

واقعیت این است که روند فعلی مصرف بنزین در کشور ما چیزی در حد و اندازه های "فاجعه" است، مصرف روزانه حدود 70 میلیون لیتر بنزین+ وجود خودروهای فرسوده و شبکه ناکارآمد حمل و نقل عمومی و... یعنی آتش زدن رسمی و علنی سرمایه های کشور، بنابراین سهمیه بندی و ایجاد محدودیت برای مصرف بنزین به اعتقاد همه کارشناسان  یک کار ضروری و عقلانی و درست بود، لذا این درگیری ها و تنش های گسترده و فابل تاملی هم که ایجاد شد(+) یه جورایی به قول حدادعادل "چرک و خون" ناشی از زایمان بود و حقیقتا اجتناب ناپذیر بود.

                اگه عشق همینه ..اگه زندگی اینه ...!

-بدون تردید... دولت نهم طراز پوپولیسم را در کشور شکست ، فکر می کنم  پدیده خطرناک این باشد که در آینده کسی پیدا شود که بخواهد با سلاح "پوپولیسم"، احمدی نژاد را از صحنه براند و خارج کند، یعنی "پوپولیسم علیه پوپولیسم"، به قول معروف: تصور کن...اگه حتی تصورکردنش سخته!

-البته دکتر احمدی نژاد هم زرنگ تر از این حرفهاست : فکر کنم در دور دوم سفرهای استانی، وعده ساخت "ورزشگاه" تبدیل شود  به: یک "پمپ بنزین" برای دختران عفیف ...یک "پمپ بنزین" برای پسران نجیب!

-راستی شنیده می شود قرار است یک اتاق فکر به نام "هیات ویژه پیدا کردن بهانه برای سفر چاوز-اورتگا به ایران" با شرکت حسن روزی و میثم نیلی تشکیل بشه! شما پیشنهادی براشون ندارید؟

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: