...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ۱٤ تیر ۱۳۸٦

شرکت حساس! عسگراولادی!

دیروز توی دور ریختنی های سرویس اقتصادی خبرگزاری؛ لیست صادرکنندگان نمونه سال ۸۵ را پیدا کردم و چشمم خورد به شرکت «حساس» آقای اسدالله عسکراولادی را که در کار صادرات خشکبار ، استاد است! (فقط به سابقه و رقم صادرات شرکت توجه کنید! )

واقعا که این راستی های مهربون در انتخاب اسم خیلی بی سلیقه هستند! (برخلاف این مشارکتی ها و چپی ها) یعنی چی آخه حساس؟!

ولی واقعیت این است که این گونه از راست ها ، تقریبا تنها گروه سیاسی هستند که علاوه بر ساحت سیاست در اقتصاد و بخش خصوصی هم حضور دارند و این خصلت باعث شده است که آنها شناخت و تحلیل خوبی نسبت به مردم، بازار ، اقتصاد و به خصوص بخش خصوصی داشته باشند... این را داشته باشید که بخش خصوصی ایران یک غولی است که در حال بیدارشدن و بزرگ شدن است ولی کسی حواسش به آن نیست.

البته این عزیزان(راست های سنتی) چون اکثر وقتشان را در حجره و بازار و مغازه می گذرانند، از جنگولک بازی ها و ژیگول بازی های سیاسی سردرنمی آورند و در سالهای اخیر مقداری به حاشیه رانده شده اند ولی این یک اشتباه بزرگ است،  اگر فکر کنیم آنها کلا از صحنه سیاست ایران محو شده اند.

عکس قاب گرفته ناطق نوری در آژانس املاک اکباتان!

اما مکان این عکس را هم که اتفاقا دیروز گرفتم..شهرک اکباتان و پاساژهای مکش مرگ ما پرور آن ! است...و این آقایی (+)را که مشاهده می کنید؛ مسئول یک آژانس املاک در شهرک اکباتان است و همانطور که می بینید عکس قاب گرفته حجت الاسلام ناطق نوری را روی تاقچه مغازه اش گذاشته است! جالب نیست؟!

-مطلبی در مورد شبکهPRESS TV  در الف (+)نوشتم و سرمقاله تهران امروز (+) و سیاست روز هم شد:شبکهPRESS TV   چالش های قابل تاملی را  در پیش روی خود دارد: بی تعارف، تکرار سرنوشت "العالم یا  سحر" در انتظار این رسانه نورسیده است، شبکه العالم  در هنگامه سقوط صدام در عراق،  درخشش خوب و نفوذی قابل تامل در عراق و کشورهای عربی  پیدا کرد ولی به مرور با یک افت شدید مواجه شد، دلیل مهم افت العالم؛ عقب ماندن از رسانه های جدیدالورودعربی و کاهش شاخص های حرفه ای و عدم ارتقای حرفه ای و به اصطلاح درجازدن آن  بود.

***

بعدازالتحریر تصویری: امروز سر برنامه هاشمی (+)بوده ام، حاج آقا ادیب یزدی رو دیدم با آقازاده اش، ازش پرسیدم : حاج آقا! شما توی انتخابات ریاست جمهوری به آقای احمدی نژاد رای دادید یا به هاشمی! گفت من به هاشمی رای دادم ولی محمد آقا(اشاره به پسرش کرد) احمدی نژادی است! شکاف بین روحانیت واقعا چرا...؟! اینم عکس محمدآقا و ابوی!

حاج آقا ادیب یزدی و آقازاده مربوطه ...

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: