...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ۱٢ امرداد ۱۳۸٦

غسل صندوق صدقه با آفتابه ! زیر تابلوی آزادی ...!

-کار این آقایون،  شستن صندوق صدقات کمیته امداد سطح شهر با آب و صابون و آفتابه به صورت «یمانکاری» بود، چقدر در شهرهای بزرگ، شغل های جالبی پیدا می شه، البته کارکردهای چندگانه «آفتابه» هم قابل تامل است!

-گفتگوی مفصلی که با حجت الاسلام کروبی گرفتیم را هم بخوانید(+): محل مصاحبه ما با دبیرکل حزب اعتماد ملی، دفتر آقای کروبی در "سعدآباد" خنک و ییلاقی بود. "آدرس" مکان مصاحبه هم به جالبی خود مصاحبه بود:خیابان ملکی، نرسیده به «نرده‌های ریاست‌جمهوری»، پلاک ...!‌

بانو  زمان دوکاره و دیگر هیچ!

بدون شرح!

-فرمان احمدی نژاد برای تحول رفتاری نظام بانکی کشور(+)  صادر شد، به این بهانه بخش «تاریخ هفته» کلاشینکف: ۵شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۵۹، نظرسنجی روزنامه کیهان در مورد بانک و سود بانکی و شبهه ربا و ....

بانک..ربا ....سود...و همچنان ابهام!

-یک واکنش به مطلب «اعترافات هاله اسفندیاری-کیان-جهانبگلو، چه چیزی شکار شد»(+) :شاید منظور هدايتي اينه که از قبيل اين سه دوست تعداد انبوهي در ميان دانشگاهيان و روشنفکران داخلي ايراني وجود دارند و شناسايي و دستگير کردن اينها چه کارکردي مي تونه داشته باشه؟

-یک نکته جالب: ماشاءالله شمس الواعظین تنها روزنامه نگاری هم با «رادیو فردا» مصاحبه می کند(+) و هم با شبکه «الکوثر» وابسته به صداوسیما ...طبق مصوبه شورای عالی امنیت ملی مصاحبه با رادیو فردا، اسرائیل و صدای آمریکا ممنوع است.

شمس الواعظین در شبکه الکوثر جمهوری اسلامی

شمس الواعظین در شبکه الکوثر(سحر سابق یا جدید!)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: