...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ٢٢ شهریور ۱۳۸٦

مواظب دوربین مداربسته باشید، یعنی لطفا دزدی نکنید !

-مواظب دوربین مداربسته باشید، یعنی لطفا دزدی نکنید ! حواسمان به شما هست ! مکان: یک شلوارفروشی در تهران! زمان : همین اخیرا...دوربین اصولا در مملکت ما،‌کارکردهای متنوعی دارد:  دزد می ترساند! برانداز افشا می کند(+) و ...خیلی کارهای دیگر!

صندوق صدقات و دانشجوی الهیات!

-توصیه من این است که همیشه به صندوق صدقات توجه کنید ! حتما یه سوژه ای دارد یا سوژه ای روی آن سوار است! مثل این مورد(+) ...این آقا با این لباس سنتی و قدیمی در میدان ولی عصر روی صندوق صدقات نشسته بود و کتاب می خواند، وقتی برگشت طرفمان(بخاطر نور فلاش) دیدیم که طرف سرمه هم کشیده! خودش می گفت که دانشجوی الهیات است...

حسنییه ارشاد

حسینیه ارشاد، مراسم ختم آقای طالقانی(نوزدهم شهریور) چشمم به این صحنه جالب افتاد و عکس گرفتم! حسینیه ارشاد شاید تکان جایی باشد که بطور اتفاقی این دو عکس در کنار هم قرار بگیرند! یا می شود اینجوری تفسیرش کرد که جای روحانیت در جامعه محکم و دائمی است ولی روشنفکران پا در هوا و آویزان هستند! نظر شما چیه؟

-برنامه تموم شده بود،  رسیده بودم دم در خروجی، همه داشتیم لنگ لنگان و خسته، با موبایل خبر می خوندیم؛ یهو یک موسوی مشکی از در اومد بیرون(همونایی که قلب تپنده مرسدس بنز توی موتورشون تلپ تلپ می کنه!): "مسیر ما ولنجکه، کسی مسیرش می خوره؟"  پشت رل ، خانم حافظی خبرنگار رویترز بود، سئوال حافظی در همه برنامه ها یک چیز است: آیا ایران، تعلیق را قبول می کند؟ اینقدر این موضوع تکرار شده است که لاریجانی به شوخی بهش گفت : این خانم متولی تعلیق در جهان اسلام است!

خلاصه اینجوری ها هم نیست که "تعلیق"، هیچ آب و نانی برای هیچ کس نداشته باشد! اگر تعلیق برای اروپا آب نداشت، برای خانم حافظی "نان و موسو "داشت ! البته ما بخیل نیستم، نوش جانشان، ولی  عجب شغلی است این خبرنگاری خدایی! آدم حیران می ماند بعضی موقع ها...!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: