...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ٦ مهر ۱۳۸٦

چادر ، بهترین کاسبرگ بر گل وجود زن!

اگر "چادر" بهترین "کاسبرگ" بر گل وجود زن باشد، "مقنعه و روسری" لابد پرچم و مادگی  و "مانتو" هم  "غشای سلولی" است بر گل وجود زن! واقعا خدا رو شکر می کنم که زن نیستم که روی در و دیوار اینجوری در مورد گل وجودم! تفسیر و تحلیل کنند!

راستی چون ظاهرا tinypic برای ایرونی ها تحریم شده و ممکنه بعضی از دوستان عکس رو نبینن، عکس رو اینجا هم آپلود کردم(+)

***

ساعت ۱۰ شب روز ۵ شنبه دفتر احمدی نژاد اطلاعیه عجیب و قابل تاملی در مورد مراسم «استقبال از رئیس جمهور» داده  که «بدينوسيله ضمن تقدير و تشكر صمیمانه و خاضعانه از ابراز احساسات پاک و بي شائبه مردم غیور ایران اسلامی، درخواست می کنیم تا به جای این مراسم، با حضور در مساجد، حسینیه ها و شرکت در نمازهای جمعه و جماعات به شکرانه این موفقیت بزرگ، سجده شکر به درگاه ایزد منان بسائیم»(+)

به نظر شما دلیل صدور این بیانیه چی می تونه باشه؟

بی شک، مجموعه اصل و حواشی سفر نیویورک برای احمدی نژاد  «مصرف خارجی»  خوبی داشت،  احمدی نژاد توانست رسانه های غرب و آمریکا را حدود ۲۴ ساعت تصرف کند، یک «جلب توجه رسانه ای» موثر ( هرچند با عمق و عمر کم)... اما احمدی نژاد به خوبی می داند که در داخل، وضع اینطور نیست و سفر نیویورک مصرف داخلی چندانی ندارد، به بیان دیگر، هرگونه استقبال از احمدی نژاد در فرودگاه (که منجر به تحریک مخالفان داخلی می شود) و اصولا رسانه ای شدن این موضوع در داخل و اظهار نظرها و ورود مطبوعات داخلی به حواشی این موضوع و...می تواند آثار آن «برد خارجی» را از بین ببرد. دلیل درخواست برای لغو مراسم استقبال( که می توانست یک قدرت نمایی جالب برای احمدی نژاد باشد) می تواند همین نکته باشد...(+)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: