...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸٦

امروز (جمعه، روز قدس) از ساعت ده صبح، توی خیابون ۱۶ آذر منتظر هاشمی بودم ولی قسمت این بود که با فاطمه رجبی گفتگو بگیرم! البته به صورت فیلم! بازی دنیا رو می بینید؟ 

خانم رجبی با آقاشون داشت می رفت راهپیمایی، خودم رو معرفی کردم و سئوال کردم‌: توی وبلاگتون گفته بودید که می خواهید علیه برخی روزنامه ها و سایت ها و اشخاص اعلام جرم کنید، می شه دقیق تر بگید کدوم ها؟ ویدئویی را که می بینید، جواب ایشون به سئوال منه(۳۶ ثانیه)

خانم رجبی در این گفتگوی کوتاه از سایت عصرایران و  انتخاب ، روزنامه اعتماد و نشریه ۱۹ دی قم به عنوان اولین جاهایی که به زودی از آنها شکایت خواهد کرد، نام برد.

خانم رجبی و آقاشون!

البته وقتی رئیس حسن روزی اینا رو دیدم! یه خورده هم هول شدم! اولش گفتم :«خانم رجبی طاعتتون قبول، روزتون مبارک!» نمی دونم چرا یهو حس کردم روز زنه! خانم رجبی هم وقتی شنید خبرنگار مهرم، یه خورده ترش کرد ولی جواب داد به سئوالم! می دونید چرا؟ چون قدر و نقش رسانه رو می دونه!     

              

اینجوری که داره پیش می ره، به قول قدیمی ها می ریم که داشته باشیم : صداوسیمای کلاشینکف رو....!

در همین زمینه بخوانید (+):  کارکردها و آسيب های هورمون پروژسترون در سياست را بطور کامل شرح دهيد (۵ نمره!)

***

بعد از التحریر: راستی امروز توی سخنرانی احمدی نژاد در نماز جمعه (اواخرش)شنیدم که کف کردم! حاجی از دست حسن روحانی اینا که رفته بودن آلمان و ...شاکی بود، داشت به غرب فحش می داد که از دهنش پرید: من به شما عرض می کنم، اون ممه رو لولو برد!! کور شم اگه دروغ بگم! با همین دو تا گوشم شنیدم!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: