...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ۸ آذر ۱۳۸٦

ماجرا از آنجا آغاز شد که دو  سایت «فرارو» و «رادیو زمانه» به مطلبی که در مورد شباهت های پرونده موسویان با پرونده امیرانتظام نوشته بودم، لینک دادند (+) ، چشمتان روز بد نبیند!...

مهربون!

 امروز (۵ شنبه، هشتم آذر) در بخش اخبار ویژه کیهان(که مثل آن معید خاص در داستان مثنوی هرکس در آن بخوابد و بماند و اسمش بیاید، یه جورایی سیستم می شود!(+) از «مقایسه موسویان و امیرانتظام» توسط سایت های «ضد انقلابی»  چون فرارو (که مقایسه موسویان-امیرانتظام در آن، فقط در مطلب بنده صورت گرفته بود)  به شدت انتقاد شده است! از همه جالب تر اینکه اینها را در شمار افراد و گروههایی چون نوری زاده و جبهه ملی و ...هم آورده! حالا معلوم نیست که من باید از دست فرارو شاکی باشم یا فرارویی ها از دست من که باعث شدم حسین شریتعمداری بهش بگه ضدانقلاب!

شانه هایت را برای گریه کردن دوست دارم!

-این هم لینک مطلب کیهان(+)... خلاصه اگر بار گران بودیم و از این حرفها ..رفتیم! راستی این رو  از الان بگم که من با بیگانگان و منشی ام هیچ گونه رابطه نامشروع ندارم! با وجود اینکه منشی ام سفیده و چهار زبان بلده و خیلی خوشگله(منشی گوشی سامسونگ ام رو می گم! فکر بد نکنید) در ظمن! کمپوت مورد علاقه ام هم کمپوت گیلاس است! خواهش دیگرم این است که حاج رضا و حسین شهرستان را هم  استاد کنید تا من تنها نباشم!

-برساحل سلامت: اندک دلخوشیهایمان هم که هر روز اندک تر می شود. نه تنها دوستان دست چپی، که دوستان دست راستی  هم مورد نقد کیهانیون قرار می گیرند. فرارو و تیم قالیبافی اش هم می شوند هم پیمان رادیو زمانه!  (+)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: