...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - چهارشنبه ٥ دی ۱۳۸٦

امروز  محسن آرمین، عضو شورای مرکزی و سخنگوی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با الیاس نادران، نماینده مجلس هفتم ، در مورد مقایسه مجلس ششم و هفتم با هم مناظره طولانی و مفصلی داشتند.

آرمین در حرف زدن، قوی تر و  سروزبان دار تر از نادران بود، حسابی هم دور برداشته بود به خصوص یک خط در میان و با یک حالت دودوزه بازی، مرتب در مورد قتل زهرا کاظمی و زهرا بنی یعقوب و ...داد سخن می داد!

مناظره!

 بدجنسی ژورنالیستی و حس دفاع از مظلوم و  مسئله دار بودن با چپی ها،  بطور همزمان  در من غلیان کرد و تصمیم گرفتم حال آرمین را بگیرم، بالاخره حاجی نادران هم بچه جنگ است و دستش رو توی فاو جا گذاشته، این بود که درست در اوج نطق آتشین آرمین در مورد زهراهای مقتول! سیستم اش رو به طرز ماهرانه ای استاد کردم:

 ماجرا را که عینا در خبرم آوردم، بخوانید:

آرمین در بخش دیگری از سخنانش به رخ داد و عدم پیگیری لازم در مورد کشته شدن زهرا کاظمی و زهرا بنی یعقوب در دوران بازداشت اشاره کرد و آن را نشانه ناکارامدی اصولگرایان دانست که  این موضوع با اظهار نظر خبرنگار مهر مواجه شد . خبرنگار مهر گفت: به گفته آقای بهزاد نبوی در رادیو گفتگو سازمان مجاهدین انقلاب در اول انقلاب بازداشتگاه داشت .

آرمین در عکس العملی شدید و غیر منتظره خطاب به خبرنگار مهر گفت: تو آن موقع کجا بودی تو اصلا چه کاره هستی تو آن موقع با شلوارک در خیابان بازی می کردی!

آرمین این ادعا را که سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی زمانی " بازداشتگاه "داشته است را به شدت تکذیب کرد".

منم چون کامل از حرفم مطمئن بودم، هی ادعامو تکرار می کردم! و هی آرمین عصبانی تر و سرخ تر می شد! حالا برای اینکه شما هم باور کنید، لینک و تصویر ادعای خودم را برایتان می آورم:

بهزاد نبوی: سازمان مجاهدین انقلاب زمانی

-این هم لینک سایت رسمی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی: بهزاد نبوی:سازمان مجاهدین انقلاب «بازداشتگاه» داشت!(+)    

 باید بودید و می دیدید که آرمین رسما آتیش گرفته بود! البته نمی دانم از کجا شلوارک منو دیده بود! این اظهار نظرش اینقدر ناجور و غیرمنتظره بود که اعتراض بقیه خبرنگاران رو هم برانگیخت و به آرمین تذکر دادند که به خبرنگار توهین نکند، تا یکی دو دقیقه، جو مناظره کلا بهم خورده بود، آرمین با لحن عصبی به نادران گفت: شما که آن موقع عضو سازمان بودی، این ادعا درست است؟ که نادران فقط لبخند زد و گفت که وارد بحث های حاشیه ای نمی شود! 

آخر مراسم هم باز سراغ آرمین رفتم و اشتباهش را بهش گوشزد کردم که این بار جواب جالب تری داد، گفت: شاید در جریان انفجار نخست وزیری چنین اتفاقی افتاده باشد، اما ما اصلا بازداشتگاه نداشتیم!

***

-قسمت اول مناظره آرمین-نادران(+)

-روایت جهان نیوز از حواشی مناظره و زیرشلواری یا شلوارک من!(+)

-خبر الف در این مورد(+)

-خبرنگار مهر: به اعتراف نبوی سازمان مجاهدین اول انقلاب بازداشتگاه داشت / آرمین: اصلا تو چکاره ای ، آن موقع با شلوارک بازی می کردی!(+)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: