...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ٢٩ فروردین ۱۳۸٢
۱-خوب بالاخره مصاحبه مفصل با دکتر ابراهيم يزدی رفت روي آنتن! متن كامل مصاحبه بعلاوه عكسهاي آن را مي توانيد بصورت يک فايل pdf از اينجا دريافت كنيد.
۲-استراتژي خبري رسانه ها در موقعيت هاي بحراني و حساس كه تصميم گيري ها لحظه اي است، آشكار مي شود، در اين موقعيت ها است كه نقاب بي طرفي و حرفه اي گري و خوشخيالی و خوشباوری ...كنار مي رود و ماهيت و جهت گيري هاي اصلي و پشت پرده يك رسانه و تغذيه کنندگان اصلی آن مشخص مي شود.

در هنگامه ايي كه حوزه نجف و شيعيان عراقي از فشار خرد کننده ديكتاتوري صدام نجات پيدا كرده اند و عملا به فعال ترين و پوياترين گروه سياسي-مذهبي عراق تبديل شده اند و حتي در نجف و كربلا عشاير شيعه امنيت و اداره شهر را بر عهده گرفته اند، در شرايطي كه فرزند يك مرجع عاليقدر شيعه به ظن همكاري با انگليسي ها و آمريكايي ها كشته مي شود، بنگاه خبرپراكني بريتانياي موذي!يعني بي .بي .سي کاملا همسو با منافع آمريکا و اسرائيل يك مصاحبه مفصل و خيلی قابل تامل با رهبر شيعيان اسماعيلي ترتيب مي دهد، يعني ايجاد يك جريان كاملا انحرافي -بر مبنای تز قرائت های مختلف و پلوراليسم- در بين شيعيان براي تخدير و تضعيف و كاستن از نقش فعال شيعه در عراق و منطقه ، در مصاحبه كاملا مشخص است كه اين جناب آقاخان! دقيقا از لحاظ تئوريكي يك مهره غربي و اسرائيل پسند با تفكرات كاملا به روز شده ليبرال-دموكراتيك است.اسماعليان (هفت امامي ها) يك فرقه از شيعيان هستند كه به غيبت و امامت اسماعيل فرزند امام جعفر صادق (ع) معتقد هستند، جالب اين جاست كه اسماعيل در زمان حيات امام صادق(ع) از دنيا رفت ولي اين فرقه اعتقاد دارند كه قائم موعود همين اسماعيل است...يكي از الطاف خفيه الهي و يكي از بركات پنهان فتنه هاي اخير اين بود كه تشيع به عنوان مكتبي زنده و پويا و سازش ناپذير كه تا قبل از اين زير سايه سنگين جنبش هاي سلفي - وهابي پنهان مانده بود، مطرح شد. و خون حسين(ع) همچنان می جوشد...خيبر! خيبر! يا صهيون! جيش محمد(ص) قادمون...
بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: