...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ۱٠ دی ۱۳۸٦

پارچه سرای حجاب

پارچه سرای حجاب، حوالی میدان آذری...خوب تا اینجاش که چیزی غیرطبیعی نیست!

شکسته بندی در پارچه سرای حجاب

بعله! اینه...شکسته بندی و دررفتگی بدون درد توسط متخصص چهل ساله شکرالله قلیچ خانی! تداخل صنفی-فلسفی-هنری! چه کسی پاسخگوست؟!

***

- بنز الکتراس ۱۹۷۳ رو دادیم مرکز اسقاط! از سال ۷۶ (شمسی!) داشتیمش و جواب می داد واقعا ، اما در مرکز اسقاط خودرو، صحنه ای ناراحت کننده را دیدم که هنوز داره مقابل چشمانم رژه می ره، توی مرکز اسقاط، همه ماشین ها درب و داغون بود و قابل ترحم نبودن، ولی....ولی .... یک فولکس واگن قورباغه ای مدل ۱۳۳۵ مثل عروسک، رنگ طلایی متالیک، بدون یه ذره خط و خوردگی در بدنه، داخل تمیز! موتور مثل ساعت کار می کرد...خلاصه  یه چیز ناب و پسرکش! باورتون می شه که این فولکسه رو آورده بودن برای اسقاط!؟ حرف منو فقط ماشین بازها و فولکس دوستان می فهمنن!

 آه از نهاد من و همه اونایی که برای اسقاط ماشین شون اومده بودن، برآمد و دراومد! همه دور فولکس طلایی جمع شده بودیم، گفتم بابا بفروش به من ! همین الان یک و نیم می دم! گفت نه ! وامش رو می خوام! صاحاب فولکس یه پیرمرده بود که می گفت اینقدر ماشین تمیز بوده که عتیقه محسوب می شه و کارخونه فولکس آلمان می خواسته، این فولکسه رو بخره و با خودش ببره آلمان(البته بگذریم که این دروغ از اون ایرونی بازی های معمول است!)

 پیرمرده می گفت که این ماشین رو ۳۵ ساله که داشته و زنش مجبورش کرده که فولکس رو اسقاط کنه! اینه که نتیجه می گیریم این زنها اصلا زیبایی مفهوم اتوموبیل رو نمی فهمنن! دلخراش تر اینکه فولکسه رو روشن تحویل داد و رفت و صدای ملتمسانه موتور فولکس هنوز در گوشمه! (قار..قار.تپ...قار! تپ..قار) -راستی این حس انسان پنداری ماشین فقط در جهان سوم است ؟

-دانلود موسیقی میوه ممنوعه-احسان خواجه امیری-(+)

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: