...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - شنبه ٦ بهمن ۱۳۸٦

دشمن حرف می زند...حرفهای دشمن، مثل دانه برف است، می بارد، می ریزد! مثل شعر عاشقانه،می طرواد، دشمن مدام حرف می زند، اصولا دشمن  نمی تواند حرف نزند، پس می زند، هِی هم می زند(حرف!) طبعا زور ما هم به بستن دهن و جاهای دیگر دشمن نمی رسد، پس چه باید کرد؟ چه راهی باقی می ماند؟ خوب فکر کنید؛ یک بار دیگر مرور می کنیم: دشمن ول کن نیست، هِی حرف می زند،هِی حرف می زند.

 بدبختانه یا خوشبختانه دشمن از "همه چیز" هم حرف می زند، به همه چیز هم گیر می دهد، از صدر تا ذیل، از رئیس جمهور محترم و هسته ای و تورم و گرانی و دولت بگیر تا  کیفیت جمع آوری زباله های تهران، دشمن هی حرف می زند و طبعا هی اصلاح طلبان (بطور عام) هم باید حرفشان را کم کنند و بخورند تا با دشمن همسویی نکرده باشند، دوباره  هی دشمن حرف می زند! هی اینها حرفشون می خورند! و هی، هی  و هی...! ولی به قول معروف... "تا کجا باید دوید؟!"

عکس تزیینی است!

 و ما اینجوری که داریم وحدت می کنیم و حرف دشمن را گوش نمی کنیم، لابد می رسیم به اینجا که اختلاف دو جناح این بشود که اصلاح طلبان معتقد باشند بعد از اسم احمدی نژاد باید گفت "روحی و ارواح العالمین "لتراب" مرقده الفدا"، و اصولگرایان اعتقاد داشته باشند که نه ! باید گفت:" روحی و ارواح العالمین "لغبار" مرقده الفداء" ..فکر کنم فقط در این صورت است که دشمن دیگر حرف نمی زند! تا کجا باید دوید واقعا؟!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: