...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ٢٤ اسفند ۱۳۸٦

-حسنیه جماران، وقتی سیدحسن آقای خمینی رای داد و داشت از حسینیه بیرون می رفت به شوخی گفتم بهش : حاج آقا با BMW  اومدین؟! جا خورد و منو نگاه کرد و یک هیوندایی پارک شده  رو نشونم داد و گفت: نه ! با این اومدم، تازه مال خودم هم نیس! من شوخی کردم! ولی حسن جدی گرفت! باید مشاورین حاج حسن طرز پیچوندن و شوخی کردن با خبرنگارها رو حتما بهش یاد بدن!

  من و حسن!

2-وقتی آقای علی یونسی داشت رای اش را می نوشت خبرنگارها و عکاسها دوره اش کرده بودند،عکاسها فلاش می زدند و شاتر می زدند و خبرنگارها تیکه می انداختن! حاج آقا هم سعی می کرد کاغذ رای را لای عبایش بپیچد تا کسی متوجه رای نشه( هرچند که ما فهمیدیم!) وقتی یونسی داشت رای اش را می نوشت و یک لحظه همه ساکت بودند، من یهو گفتم: یکی از دستاوردهای حاج آقا در دوره وزارت، ساخت دستگاه دروغ سنج بوده! حاج آقا خبری ندارید دیگه از دروغ سنج ها؟! یونسی سرش رو بلند کرد و  با اون چشمای قشنگ و خاص اش! منو نگاه کرد و گفت: ایرانی ها همه دروغ سنج های دنیا رو گول می زنند! دروغ سنج برای ایرانی ها جواب نمی ده که کلی خندیدیم و فضا شاد شد!

  علی یونسی3
- به پیشنهاد محمدرضا نظری(خبرنگار آفتاب) توی حسینیه جماران یک کاری کردیم که فکر می کنم توی تاریخ بنویسن و ثبت بشه! ساعت ده بود، بچه ها گشنه شون شده بود، از چای و شیرینی و پذیرایی هم خبری نبود، رفتیم از سرکوچه سنگکک داغ و پنیر و شیرکاکائو خریدیم! حدس بزنید کجا خوردیمش؟! توی بالکن حسنیه، روبروی صندلی امام، جایی که دوربین تلویزیون مستقر می شد، شنیده بودم که توی جماران به بچه ها خیلی خوش می گذره ولی باورم نمی شد! 
سنگگ
 جلوی چشم همه با پررویی تمام نان و پنیر و شیرکاکائو رو خوردیم! لواسانی شهرستان، خبرنگار فارس شیرکاکائوش رو ریخت روی زیلو، با هربدبختی بود، پاکش کردیم، قرار شد اگه کسی ازمون سئوال کرد (در مورد آثار شیرکاکائو روی زیلو) بهش بگیم مال دوره امامه و ربطی به ما نداره!  خیلی فضای جالبی بود، الان هم صدای کلاشینکف رو از استانداری تهران می شنوید!  
بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: