...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳۸٧

 خلق بعضی از مفاهیم و پدیده ها فقط از جاهای خاصی برمی آید، مثلا نوشتن داستانی در مورد دختر زشتی که بخاطرعلاقه به شهید بهشتی زیبا می شود، فقط از آقا بادامچیان موتلفه برمی آید...؛  مولفه های ذهن یک حاجی بازاری مهربون و ارزشی: دختر ! زیبا! زشت! شهید بهشتی! فکر می کنید شوخی می کنم؟!

در سایت موتلفه اسلامی گشت و گذار می کردم در قسمت معرفی کتاب چشمم به این کتابهای آقای بادامچیان  که برای کودکان نوشته شده، افتاد(توضیحات و املای مطالب عینا از سایت رسمی موتلفه)

دختر زشت و اسدالله بادامچیان!

دختر زشتی که زیبا شد

این کتاب به صورت داستان و در سطح عموم به رشته تحریر درآمده است و از نظر سنی برای سنین بالاتر از 15 سال مفید می باشد. در این کتاب داستان دختر زشتی را بیان می دارد که با آشنایی با جریانات انقلاب و شهید آیت الله دکتر بهشتی به زیبایی معنوی دست می یابد.
تعدادصفحات : 44
قطع : خشتی

 پوریای ولی ، پهلوان جوانمرد

داستانی ورزشی است ، در سطح عموم و از نظر سنی برای بالاتر از 15 سال که با توجه به اینکه از نظر داستان ورزشی کشور ما دچار فقر جدی است کار ویژه ای به حساب می آید.

پوریای ولی


ناشر: نشر مطهر پخش از اندیشه ناب
تعدادصفحات : 80
قطع : رقعی

 *دارم به این فکر می کنم که آقای بادامچیان در دوره نمایندگی مجلس چه مولفه هایی برای نوشتن برای کودکان به ذهنش می زند و چهار سال بعد چه جور کتابهایی از ایشان در سایت موتلفه معرفی خواهد شد؟  لابد یک چیزی شبیه به این: چگونه یک دختر زیبا بعد از دیدن کواکبیان زشت شد!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: