...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - دوشنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸٢
براي اثبات وجه مردمسالاري وبلاگي نظام...! بار ديگر تصميم گرفتم به پاسخگويي به خوانندگان محترم بپردازم:
-قبل از هرچيز گفتگوی هاچ بکی هفت سنگ با يک مادربزرگ مشارکتی ! را بخوانيد!
-برادر عزيز و تازه واردمان، ويزور! قنداق كلاشينكف ما كره اي نيست! چوبي اصيل می باشد!( با آن می باشد های ژوله ای اشتباه نشود!) سرمان را هم از خاكريز بيرون آورده ايم!...منتها حاجي! قیچی مان کرده اند! از پشت كانال ماهي تا پاسگاه زيد! حاجي من توي موقعيت شهيد داريوش فروهرم ! مفهومه؟!
- معناي درست آن ضرب المثل عربي اين است:“زيبا زيباست، حتي اگر از خواب برخاسته باشد(چون معمولا وقتي آدم از خواب بلند ميشود ، به علت پف آلودگي كمي زشت به نظر مي رسد!) و زشت زشت است حتي اگر با صابون شسته شود!” چون اكثر جوابها ناقص بود! خيلي بخواهيم سخاوت به خرج بدهيم فقط يك گلگير از آن فولكس قورباغه اي! به دوستان مي رسد كه به زودي ارسال خواهد شد!
-يكي از خوانندگان محترم يك عكاس مشكوكي را در ميدان تجريش ديده بود و پرسيده بودند كه آيا من هستم يا نه؟! اين عكس ماست... وقتی با يکی از بوق های استعماری مصاحبه می کردم! ببينيد آن برادر مشكوك! شبيه اين عكس ما بوده يا نه؟! اگر هست خودمان بوده ايم!

-خواهر يا برادرمان ساينا از سوئد! پرسيده اند كه اينهمه ادعا مي كني چرا نمي روي فلسطين و عراق و...بجنگي؟! باور كنيد ما هم از خدايمان است كه زنگار دل را با آب جهاد پاك كنيم ولي به قول ملانصرالدين كو فرصت؟(آخه مي گويند ملانصرالدين يك هنداونه را سر يك چوب گذاشته بود و دو دوستي آن را گرفته بود در عين حال تنبان مربوطه اش هم در شرف افتادن بود! كسي به او گفت چرا شلوارت را بالا نمي كشي ؟! گفت كو فرصت؟!) حالا حكايت ماست! مگر اينترنت و جهان مجازي و سركله زدن كفار داخلي و منافقين جديد! براي ما فرصت مي گذارد؟! مگر آن ضرب المثل را نشنيده ايد كه مي گويد: “چماقي كه به كافر داخلي رواست! به كافر خارجي حرام است!”
وانگهي مگر نرفته ايم؟(اين ضمير جمع خيلي لياقت مي خواهد البته براي من) ...مگر همواره به صدور انقلاب(كه امثال شما مي گوييد تروريسم) و حمايت از نهضت هاي آزادي بخش و حزب الله لبنان و حماس و ...متهم نشده ايم؟!
سايناي محترم! گاماس گاماس! حساب صهيونيست ها را هم مي رسيم! انشاءالله ....يكي از “بزرگان” گفته اند كه پيران هم اميدوار باشند....ما منتظريم با همه روسياهي مان!
-اين قرائت شاعرانه ما اخيرا طعم عربی گرفته! خدا آخر و عاقبت همه ما را ختم به خير کند.

-چند وقت پيش عزيزي حديثي از يکی از معصومين(ع) گفتند كه خيلي به آن فكر مي كنم: اگر از گناهان هم خبر داشتيد، حتي جنازه هاي همديگر را دفن هم نمي كرديد! اي قربان آن ستاريت بروم خدا جان! آنهايي که تو را دارند چه ندارند؟ و آنها را تو را ندارند چه دارند؟!
بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: