...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - شنبه ۱٦ آذر ۱۳۸٧

در "احسن القصص" بودن یوسف همین بس که حتی اگر فرج الله سلحشور هم سریالش را بسازد، باز هم جذاب از کار در می آید، اما دیشب که داشتم سریال یوسف پیامبر را می دیدم، ناخودآگاه فکری به ذهنم آمد...

‌اگر حضرت یوسف(ع)  امروز می خواست داوطلب نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی شود، به نظرم به استناد بند 1 ، 3 و 10  ماده 30 قانون انتخابات رد صلاحیت می شد! می گید نه ...؟ نگاه کنید به قانون انتخابات:

ماده 30 - اشخاص زیر از داوطلب شدن نمایندگی مجلس محرومند:

 1 - کسانی که در جهت تحکیم مبانی رژیم سابق نقش موثر داشته‌اند

(چون حضرت یوسف در دربار آمون هتپ بزرگ و دم و دستگاه پوتیفار و حضور داشت و به آنان مشاوره می داد و در جهت حل مشکلات آنان اقدامات مهمی را انجام داد)

3 - وابستگان تشکیلاتی و هواداران احزاب، سازمانها و گروههائی که غیرقانونی بودن آنها از طرف مقامات صالحه اعلام شده است.

(کدام تشکیلات از تشکیلات الحادی دربار فرعون و آمون و..بالاتر؟)

10- وابستگان به رژیم سابق از قبیل اعضای انجمنهای شهر و شهرستان و وابستگان به تشکیلات فراماسونری و هیأت رئیسه کانونهای حزب رستاخیز‌و حزب ایران نوین و اعضای فعال آنها، نمایندگان مجلسین سنا، شورای ملی سابق و مأموران ساواک

(یوسف چون عزیز مصر شد ، طبعا جزو وابستگان رژیم طاغوت قرار می گیرد و مشمول این ماده ١٠ هم قرار می گیرد، وانگهی رژیم مصر باستان که در آن رسما ادعای خدایی و ...می کردند قطعا از رژیم پهلوی خفن تر و ناجور تر است)  

...نظر شما چیه؟! شاید یه جورایی حضرت یوسف شانس هم آورد که آقای خلخالی در دوره پوتیفار نبود وگرنه زبانم لال،‌لحظه ..اعدامش می کرد! 

پ.ن: یا همین امام رضا(ع) خودمون که ولیعهد مامون بود و اتفاقا همان زمان ایشان به تندروهایی که از این کار امام(پذیرفتن ولایتعهدی مامون) ایراد می گرفتند،‌کار حضرت یوسف(ع) را دلیل می آوردند که وزارت عزیز مصر را قبول کرد.

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: