...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - چهارشنبه ۱٢ فروردین ۱۳۸۸

 1- برژنف را می سوزاندم...یک هولوکاست خانگی در یک شومینه بزرگ، صدر هیات رئیسه شوروی،  بعد از سوختن، فقط پای شکسته اش را با آخرین رمق باقی مانده، تکان می داد...اخیرا خواب هام داره سورئال می شه، سورئال سیاسی! ملت خواب جینفر لوپز ، مگ رایان، چارلیزه ترون و اینها رو می بیبنن، ما هم خواب برژنف!

2-در ایران، "صادق هدایت" شدن یا "فردین"  شدن،همیشه دو گزینه روی میز  است! یه جورایی به طرز ماهرانه ایی، آخر عوامیت و خواصیت در جامعه ما به فردین و صادق هدایت ختم می شه، راستی دیدین توی بهشت زهرا چه معرکه ای است بالای سر فردین؟؟ قبرش رو می بوسن، گعده هفتگی می ذارن، تیپ فردینی می زنن، آواز می خونن و های های گریه! 

3-استاد عجیبی داشتیم به نام سیف زاده، از معدود اساتیدی که خودش و کارش رو جدی گرفته بود، یک بار از دست بی خیالی بچه ها عصبانی شد،سرکلاس فریاد زد: امیرکبیر و مصدق و بازرگان احمق بودند، احمق بودند که توی این مملکت فکر اصلاح داشتند، این را گفت از کلاس رفت تا آخر ترم هم دیگر نیامد، از وقتی میرحسین رسما اومده به صحنه انتخابات، خیلی یاد این حرف سیف زاده افتاده ام، میرحسین اصلا احمق نیست، بازی رو هم خوب بلده!

4-این بازی  beach head رو دانلود کنید و  حالشو ببرید، اصل بازی از مرحله 25 به بعد تازه شروع می شه، اینهم لینک دانلود (+)

5-یک سئوال فنی:بروبچزی که توی پرشین بلاگ، خونه کردن وبچه کردن(یعنی فعال هستن!) در حال حاضر می تونن فیلم(کد فلش فیلم) بذارن توی وبلاگشون؟ بطوری که فیلم های مثلا یوتیوب در وبلاگشون دیده بشه؟ ما که اخیرا نمی تونیم فیلم بذاریم، هرچه هم به مدیران و مسئولین تذکر می دیم، کسی گوش نمی کنه.

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: