...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - شنبه ۱٧ بهمن ۱۳۸۸

99 درصد آرزو و دغدغه پسربچه ها در سنین 12-13 سالگی (همزمان با کف کردن محتویات مثانه!) مسئله ریش و سیبیل است و هست(هست هنوزم؟!) چه شبهایی که با کابوس کوسه شدن سر به بالین گذاشتیم(اون وقت ها آقای هاشمی هم رئیس جمهور بود و حسابی از این نظر روی اعصاب!) و چه شبهایی که با تیغ ژیلت به جان صورتمان افتادیم که مثلا ریشمان زودترو بهتر دربیاید، با زغال و موی کله مان ریش و سیبل درست کردیم و عکس گرفتیم که لااقل حسرت به دل نمانیم  و ...خلاصه ریش برای مرد کلا در حکم یال و کوپال برای شیر است و حتی یه حدیث خوندم که حیونات وحشی از هیبت مرد با ریش بلند می ترسن و ... اما امروز دو تا شنیده در مورد ریش بهم رسید که خیلی جالب بود برام...

ریش!

با مصرف شیر و خون!

یکی از بچه ها می گفت رمز و راز بعضی ریش های گرد و توپی و مرغوب و حرفه ای بعضی برادران اینه که صبح به صبح، ریش ها رو برای نرم شدن و  کسب پروئتین می ذارن توی یه کاسه شیر یا خون تازه گوسفند!( بگو بارک الله!)

ای وای!! ببین کی اینجا بوده!؟

بدون مصرف شیر و خون!

یک چیز دیگه هم که شنیدم( از حسین شهرستان) این بود که توی اهواز، یکسری آرایشگاههای مخصوص بچه حزب اللهی ها راه افتاده که کارش بند انداختن گونه!( حق النسای سابق) است! خلاصه لحظه آخرالزمان...! چه کسی پاسخگوست واقعا؟!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: