...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - سه‌شنبه ٢۸ دی ۱۳۸٩

در ادامه رسیدن احضاریه های باحال، امروز دو احضاریه به دستم رسید، احضاریه اول اتهامش این است: استفاده ابزاری از تصویر زن...!

***

-آخرین ماههای عمر مجلس پنجم، راستی های مهربون برای اینکه سولاخ(دقیقا با همین تلفظ!) نفوذ اصلاح طلبان پیروز در مجلس ششم را در آینده بگیرند چند قانون خفن تصویب کردند از جمله اصلاح قانون مطبوعات و قانون منع استفاده ابزاری از زنان، آن روزها ما سال آخر دبیرستان بودیم و مشغول بازی-شادی-تماشا، یکی از نمایندگانی که خیلی این سنگ ها را به سینه می زد، همین جناب مرضیه حدیدچی دباغ بود، آن روزها هیچ فکرش را نمی کردم که صابون آن قانون یازده سال بعد به بدن مبارک ما بخورد!

***


-زمان ما معروف بود که به یکی از اساتید دانشگاه علوم سیاسی تهران مرکز گفتند چرا به دخترها بیست می دی ولی پسرها رو اذیت می کنی توی نمره، جواب داد: بابا! خدا به اینها 20 داده! من که نمی تونم 20 ندم! حالا حکایت ماست...استفاده ابزاری از تصویر زن آنقدر "وسیع" و "قابل تفسیر" است که می تواند هرگونه درج عکسی از زنان را شامل بشود، چیکار کنیم ما؟ خدا به غالب  اینها 20 داده دیگه! خوشگلن طبعا(به خصوص اگه سفید هم باشن!) چیکار کنیم؟ سیبیل بذاریم براشون؟ شطرنجی کنیم؟ ...عجب گرفتاری شدیم ها! البته بگذریم که زنان کلن دردسر و فتنه هستند، چه اگر در خانه داشته باشیدشان و چه در مطبوعات و رسانه ها عکسشان را بزنی!

***

-احضاریه دوم هم با همین اتهام است ولی برای بابام!! لابد خواستن اسم پدر رو بزنن،‌گفتن یکی هم برای او بزنیم که دو قبضه بشه قصه! خلاصه بعد از عمری ریش سفید کردن در راه اسلام و انقلاب باید با ولی مان برویم دادسرا! خو ئی انصافه؟! :) خدا کنه بازرس محترم قانع بشه که بابام تقصیری نداشته و مجبور نشم بابام رو ببرم اونجا(عدم حضور حکم جلب لحظه!) بدبختی اینجاس که جرم آبرومندانه ای هم نیست که بریم باهاش پز بدیم !

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: