...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ۱٧ اردیبهشت ۱۳۸۳

عكس صنعتي از يك دوربين ارزشي !!

برای نشان دادن توانايی های بالقوه ! و بالفعل نظام! نمونه ای از يک عکس صنعتی را به خوانندگان تقديم می کنم! اهل فن! (امثال عين النظام عزيز)ما را از نظرات خود محروم نکنند...عوام! هم اگر نظری دادند! گوش می کنيم!

نقاش خياباني ...

خيابان انقلاب...زن نقاش خيابان گرد مشغول فروختن نقاشی هايش بود ...وقتی مرا ديد که دارم گلنگدن کلاشينکف را می کشم ! سئوالی تکراری و کليشه ای که معمولا زياد از من می پرسند ، کرد: برای کجا عکس می گيری ؟! جوابم هم مثل هميشه يکسان بود: برای خودم! (بر وزن سردبير خودم!) البته يک بار وقتی همچون جوابی به اين سئوال دادم! يه اتفاقاتی ديگه ای افتاد!!

در حال نوشتن آدرس و تلفن براي نظام!!

نمی دانم چرا نظام! را به ديدن تاتری که  خودش بازيگر آن است و اين نمايش  را ۲۰ خرداد روی صحنه می برند دعوت کرد.آدرس اش را برای شما هم می نويسم که اگر خواستيد برويد و از تاتر و نمايش اين مرز و بوم! حمايت کنيد: نمايش گالری خيابانی .نويسنده : ارژنگ فرخ پيکر و با بازی : اکرم ميرمحمدی(همين خانوم فوق العکس!) البته شماره  تلفن اش رو هم داد(!)

دو حمال در يك گاري بگنجند! دو بوقي در يك هفت سنگ نگنجند!

اين هم برای حسن ختام برنامه : دو باربر(حمال سابق!) در يک گاری بگنجند ولی خيلی ها در يک مملکت هم با هم نمی سازند!! (امثال بوقی !) راستی اين مارش های نظامی زمان جنگ رو کسی داره ؟!‌ يا لينکش يا خودش رو؟! چند لينك معرفی كنم و بروم! يك پايگاه فعال و خوب ، پايگاه يهوديانی كه اسلام آورده اند (The site of jews who have accepted islam) ، يکی از مفيدترين و خوش و آب هوا ترين وبلاگهايی که ديده ام! ، علاقه مندان فلسفه اين سايت را از دست ندهند! علائم ظهور  ،آخرين وصی پيامبران ، قائم آل محمد (ص) ،حضرت صاحب الزمان (عج) که انشاءالله خيلی نزديک تر از آن چيزی است که فکر می کنيم ...حتما بخوانيد ، به خصوص آن حديث حيرت انگيز حضرت امام جعفر صادق(روحی فداه) در مورد اوضاع آخرالزمان را ...نظر و پيشنهاد و انتقاد و  يا احياناً فحش های در چارچوب اخلاق  يادتان نرود! دكتر عبدالعزيز الرنتيسي و شيخ احمد ياسين

گفتگو با همسر شهيد دکتر عبدالعزيز الرنتيسی، خيلی جالب بود ...حيفم آمد که اضافه اش نکنم! ببخشيد که صغحه يک خورده سنگين شده! بخاطر اسلام تحمل کنيد!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: