...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - سه‌شنبه ۱ دی ۱۳۸۳

با عرض معذرت از محضر امیرالمومنین(ع)

 

 

 

۱-در گوشه ای از شهر شلوغ، گروه تخصصی بدنسازی اميرالمومنين(ع) تاسيس شده است!  تا  لابد  آرنولدهای شيعه را پرورش و تقديم جامعه کند!  اگر فلان مداح يا  بهمان (...) - بخاطر عدم تضعيف نظام! و دغدغه نريختن آب به آسياب دشمن! سانسور شد! -  علی (ع) را در "زور بازو" خلاصه نمی کرد، اگر علوی بودن فقط شعار نبود، اگر علی (ع) مختص سه چهار شب قتل و قدر بود ، اگر ...!  و حکايت مظلوميت علی (ع) که همچنان ادامه دارد... 

 

 

 

۲-اين هم(عکس روييدن برگ در سيمان وسنگ)  برای علاقه مندان و مخاطبان عکس های فوفولی و رومانتيک! فقط خواهشا با اين عکسهای ما مخ نزنيد که راضی نيستم! چون به قول قديمی ها گرل فرند که عمر و نفسه! يکی خوبه! دو تا بسه! اينجوری هاس خلاصه!

عشق ...تپه ای است که هر الاغی از آن بالا می رود!

۲-اين عکس پايين هم هديه ای برای زن ذليل ها و گونه های مختلف مردان زن ذليل و فمينيست که اين روزها زياد شده اند که از يک سايت فرانسوی استاد کرده ام! ظاهرا تا چند صباح ديگر شاهد ارتقای حقوق زنان و برابری شان با مردها خواهيم بود ، رفت و روب و پول درآوردن رو که الان مردها انجام می دن، لابد بچه شيردادن و بچه زاييدن رو هم مردها بر عهده می گيرند! اين عکس با ذکر يک توصبه ايمنی تقديم می شود: 

در هنگام زن سالاری کمربندهای ایمنی را ببندید!

 در هنگام زن سالاری مواظب پيچ های خطرناک جاده باشيد!

۴-يه روز يه نفر(ترک نبوده!) با خدا قهر می کنه، وبلاگ نويس هم بوده طرف، بعد می يان می گيرنش به جرم ...! بعد می آرنش توی خبرگزاری فارس که اعترافات کنه و بگه که از اول خرگوش بوده و اين صحبتها! ، اونم از اونجايی که با خدا قهر بوده! اينطوری شروع می کنه: به نام بعضی ها! پس ما نتيجه می گيريم که ....نتيجه گيری اش با شما! پاکت اش برای ما! 

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: