...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - جمعه ٤ دی ۱۳۸۳

 فرض کنيد که یه نفر یا یه سازمان یا یه رژیم بخواد نظام جمهوری اسلامی  رو براندازی کنه...همانطور که برادر ابوذر از يک مقام آگاه! در جلسات محرمانه براندازی نقل کرده ، يه سری راه کارهای براندازی می تونه : «ارائه چهره منفي از حكومت ايران در بعد سياسي و جلوگيري از الگوگيري سياسي از جمهوري اسلامي» ، «عمده نشان دادن معارضان عقيدتي با حكومت و رفرميست‌ها (اصلاح طلبان)» ، «انتشار گسترده اخبار جنجال‌برانگيز در مورد ايران»،  «خودداري از نقل موفقيت‌هاي ورزشي ايران در سطح ملي و بين‌المللي و انعكاس برجسته شكست‌هاي ورزشي به صورت برجسته» و...باشه!

 ولی يه تاکتيک پنهانی هم  بکار گرفته می شه که معمولا ازش غفلت می شه و اتفاقا خيلی هم از راهکارهای بالا بهتر و موثر تر و اصلی تر است. تئوری پردازان براندازی با نشر و پخش يک سری از برنامه هاشون (مثل همين مواردی که بالا عرض شد) باعث می شن که طرفداران و هواداران نظام تحت تاثير اين حرفها (استراتژي سياه نمايی) موضع گيری احساسی و عاطفی و مقابله جويانه بکنن و بيان بگن که نخير! همه چی سفيده! همه چی گل و بلبل می باشد، هرکاری که نظام کرده درست بوده، خوب بوده و خوب کرده!  به قول معروف «هرچه آن خسرو کند، شيرين کند!» نظام هيچ اشکالی نداره...هيچ اشتباهی نداشته و نداره...هرچی هست جنگ روانيه دشمن است...بعد هم نتیجه منطقی این واکنش اینه که : فضا رو بسته بشه..منتقدين و احزاب و گروههای مخالف داخلی منکوب بشن...آزادی های مشروع محدود بشه...و يک سری خرگوش سازی و کشف شبکه های مجازی براندازی(که عملا هيچ خطری نداره و بيشتر ساخته ذهن و خيال است)  شروع بشه(که متاسفانه شده!) ، از همه خطرناک تر اينکه که در انتخابات آتی رياست جمهوری،  کانديدی که گرايشات امنيتی -نظامی اش به گرايش های سياسی -فرهنگی اش می چربه، رييس جمهور بشه (مثلا علی لاريجانی) از طرف ديگر عده ای به سلاح و موشک و شهاب ۳ بنازن و پز بدهند..(بسيار روشن است که نقطه قوت و چيزی که تابحال جمهوری اسلامی را نگاه داشته است تجهيزات و برتری  نظامی نبوده، در رويارويی احتمالی نظامی با آمريکا اگر صرفا نقطه اتکای ايران به سلاح هايش متعارف و جنگ افزارهای  اکثرا دهه هفتادی ارتش و سپاه  باشد، شانسی برای ايران وجود نخواهد داشت) فضا نظامی بشه و مردم رو هرچه بيشتر ناراضی تر بشن... يعنی تقريبا خط مشی فعلی روزنامه کيهان و برادر حسين!

همزیستی مسالمت آمیز دو ضعیفه!

با این بازی موذیانه و بسيار دقيق اولا زمينه های نارضايتی مردم خيلی بيشتر می شه و دوم و از همه مهمتر طرفداران نظام می شن یه عده «فسيل سياسی و اجتماعي» و منفک از مردم و در مقابل مردم و از همه مهمتر «منکر واقعیات» و بدين گونه است که خود به خود از معادلات حذف می شوند و  فاتحه نظام خوانده می شود ! الان يه برنامه ريزی مشخص و کاملا روشن از طرف غرب در ايجاد زمينه های درگيری و تضاد بيشتر جوانان با جمهوری اسلامی مشاهده می شه (استفاده از ابراز سکس ، يکی از مهمترين آنهاست) همين استراتژی زيرکانه ، در قضيه قتلهای زنجيره ای دقيقا اتفاق افتاد و يک عده آنقدر گرفتار ذهنيت های امنيتی و اطلاعاتی خودشان شدند که يک پيرمرد و پيرزن هفتاد ساله (که به قول رهبری ، دشمن بی خطری برای نظام بودند) را  به قصد مبارزه با براندازی سلاخی کردند و...! خبرگزاری حوزويان رو هم ببينيد...همچنين عکسهای تلسکوپ فضايی هابل که بسيار زيبا و خفن می باشد!

حميد داوودآبادی يکی از کهنه سربازهای جنگ و از مسئولان سابق نشريه فکه مطلب قابل تاملی را در وبلاگ شخصی اش در مورد آسيب شناسی فرهنگ دفاع مقدس و به تعبير خودش «بت سازی از شهدا» و «کارهای شرک آلودی» که بعضی ها در اين مورد انجام داده اند که فکر کردم نقل اش بی فايده نيست ، به خصوص برای دوستان ظاهرانديش و ظاهر پسند! خدا عاقبت همه ما را ختم به خير کند:اعلام برائت از « فكه »

 
اخيرا يكي دو شماره از مجله فكه كه بيشتر از يك سال بود تعطيل شده بود ، با مساعدت مالي .... و .... و به همت چند تايي كه از بعضي دوستان شهدا بت ساخته اند و در اين راه شرك آميز ، حاضر به هر كاري هستند ! منتشر شد . برخي دوستان درباره ارتباط بنده با فكه امروزي پرسيدند كه براي روشن شدن ذهن شما لازم ديدم بگويم :
« بيشتر از يك سال پيش ، به دليل بروز بسياري تخلفات كه اخلاقي آن بيشتر مي چربيد ، بنده كه خود بنيان گذار موسسه فرهنگي هنري جنات فكه بودم ، پس از نهي از منكر فراوان نسبت به بقيه دوستان كه متاسفانه نان امام زمان ( عج ) را خورده و لباس مقدسي هم بر تن دارند ، ( البته يكي از آنها به دليل ... خلع لباس شده است ) نتوانستم جمعي خراب و ... را بر هم زنم و حرف همان دختربچه هايي كه دوستان شهدا را از خدا عظيم تر و دوست داشتني تر مي دانند و متاسفانه به قول بسياريشان « مسئولان فكه از برادر به ما نزديكتر هستند ! » – حالا شما حساب كنيد از برادر نزديكتر چه كسي مي شود غير از ... - بر علماي قوم فائق آمد و بنده با افتخار تمام از فكه استعفا دادم تا دين و دنيا و از همه مهمتر گذشته افتخار آميز خود را از بسياري مفاسد نجات دهم . به همين دليل امروز برائت كامل خود را از دست اندركاران مجله خانوادگي ! و نزديكتر از برادرانه ! فكه اعلام مي كنم . فقط ببينيد چي شده كه من از دوستي 30 ساله و كسي كه با هم در سخت ترين شرايط جنگ عقد اخوت بستيم و نسبت فاميلي هم داريم ، آنچنان مي گريزم و سعي مي كنم ديگر با او هيچ رابطه و رفاقتي نداشته باشم كه مبادا ...
حال آن اناث مردم فريب دين خراب كن ، خود دانند و خداي كوچولو و زميني و ملبس خودشان ! »

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: