...::کلاشینـکـف دیـجیتال::...
نیش کلاش از بهر کین نیست، اقتضای طبیعتش اینجوریه!
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
آرشیو وبلاگ
نویسنده: بهمن هدایتی - پنجشنبه ٤ اسفند ۱۳۸٤

خلق الانسان فی کبد

همانا انسان را در رنج آفريديم...رنج ، جزيی از وجود انسان است، رنج مقدمه تقوا ، ميل به رياضت طلبی و رنجبری که اخيرا در بسياری از نقاط غرب، مد شده است، حرکت انحراف يافته از فطرت الهی بشر به سوی رنج و تقوا است و جايگاه شريعت و احکام دين در اين منطقه از فطرت تعريف می شوند، حقيقتی که بسياری از آن غافل هستند و گمان می کنند شريعت فقط پوسته ای از دين است و نسبتی با حقيقت و فطرت ندارد.

ریاضت طلبی....در انسان غربی

حس ديگری که انجام اين حرکات به ظاهر عجيب را باعث می شود، ميل به آمرزش گناهان با عذاب نفس به اين منظور است،البته شايد انجام دهنده اين کار اصولا اعتقادی به خدا و دين و ...نداشته باشد اما مفهوم گناه و تلاش برای پاک کردن آن چون امری فطری است، در اين حرکات متجلی می شود ، همه چيز در زمين جلوه ملکوت است، بهشت و جهنم اينجا هم هست! منتها با اين تفاوت که حوری های بهشت زمين، پير می شوند...!

***

-عکسهايی از کارتون غربي و ضد انقلابي " بچه هاي مدرسه الپ" در زمان دولت سابق و دولتهاي غيراسلامي "ميرحسين موسوی -هاشمی و خاتمي" از صداوسيما پخش مي شد و به تبليغ شعائر غيرديني و ضدانقلابي از جمله بي حجابی، روابط دختر و پسر ، اباحی گري، تساهل وتسامح، استکباردوستي و مهرورزی با نامحرم، اختلاط زن و مرد و ...مي پرداخت.

تبلیغ مهرورزی با نامحرم در کارتون بارباپاپا

آگاهان سياسي-نظامي-امنيتي از جمله برادر ابوذر و بوقی و مجيد عزيزی ، رسيدگي کنند و با اين پديده شوم برخورد لازم را انجام دهند.عکسهای کامل کارتونها

سر کلاس ریاضی دو و عناد با ابوذر؟!

 يک دانشجو که معلوم است هيچ اعتقادی به انقلاب و نظام و وبلاگ ابوذر ندارد، سر کلاس رياضی ۲ ، اين حرکت شنيع را انجام داد!

بهمن هدایتی
عبدالله بن عبدالله بن عبدالله...بن آدم صفوه الله!
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
دوستان من: