يا من يعطی الکثير بالقليل

براي اثبات وجه مردمسالاري وبلاگي نظام...! بار ديگر تصميم گرفتم به پاسخگويي به خوانندگان محترم بپردازم:
-قبل از هرچيز گفتگوی هاچ بکی هفت سنگ با يک مادربزرگ مشارکتی ! را بخوانيد!
-برادر عزيز و تازه واردمان، ويزور! قنداق كلاشينكف ما كره اي نيست! چوبي اصيل می باشد!( با آن می باشد های ژوله ای اشتباه نشود!) سرمان را هم از خاكريز بيرون آورده ايم!...منتها حاجي! قیچی مان کرده اند! از پشت كانال ماهي تا پاسگاه زيد! حاجي من توي موقعيت شهيد داريوش فروهرم ! مفهومه؟!
- معناي درست آن ضرب المثل عربي اين است:“زيبا زيباست، حتي اگر از خواب برخاسته باشد(چون معمولا وقتي آدم از خواب بلند ميشود ، به علت پف آلودگي كمي زشت به نظر مي رسد!) و زشت زشت است حتي اگر با صابون شسته شود!” چون اكثر جوابها ناقص بود! خيلي بخواهيم سخاوت به خرج بدهيم فقط يك گلگير از آن فولكس قورباغه اي! به دوستان مي رسد كه به زودي ارسال خواهد شد!
-يكي از خوانندگان محترم يك عكاس مشكوكي را در ميدان تجريش ديده بود و پرسيده بودند كه آيا من هستم يا نه؟! اين عكس ماست... وقتی با يکی از بوق های استعماری مصاحبه می کردم! ببينيد آن برادر مشكوك! شبيه اين عكس ما بوده يا نه؟! اگر هست خودمان بوده ايم!
kelash-osame.jpg
-خواهر يا برادرمان ساينا از سوئد! پرسيده اند كه اينهمه ادعا مي كني چرا نمي روي فلسطين و عراق و...بجنگي؟! باور كنيد ما هم از خدايمان است كه زنگار دل را با آب جهاد پاك كنيم ولي به قول ملانصرالدين كو فرصت؟(آخه مي گويند ملانصرالدين يك هنداونه را سر يك چوب گذاشته بود و دو دوستي آن را گرفته بود در عين حال تنبان مربوطه اش هم در شرف افتادن بود! كسي به او گفت چرا شلوارت را بالا نمي كشي ؟! گفت كو فرصت؟!) حالا حكايت ماست! مگر اينترنت و جهان مجازي و سركله زدن كفار داخلي و منافقين جديد! براي ما فرصت مي گذارد؟! مگر آن ضرب المثل را نشنيده ايد كه مي گويد: “چماقي كه به كافر داخلي رواست! به كافر خارجي حرام است!”
وانگهي مگر نرفته ايم؟(اين ضمير جمع خيلي لياقت مي خواهد البته براي من) ...مگر همواره به صدور انقلاب(كه امثال شما مي گوييد تروريسم) و حمايت از نهضت هاي آزادي بخش و حزب الله لبنان و حماس و ...متهم نشده ايم؟!
سايناي محترم! گاماس گاماس! حساب صهيونيست ها را هم مي رسيم! انشاءالله ....يكي از “بزرگان” گفته اند كه پيران هم اميدوار باشند....ما منتظريم با همه روسياهي مان!
-اين قرائت شاعرانه ما اخيرا طعم عربی گرفته! خدا آخر و عاقبت همه ما را ختم به خير کند.
44.jpg
-چند وقت پيش عزيزي حديثي از يکی از معصومين(ع) گفتند كه خيلي به آن فكر مي كنم: اگر از گناهان هم خبر داشتيد، حتي جنازه هاي همديگر را دفن هم نمي كرديد! اي قربان آن ستاريت بروم خدا جان! آنهايي که تو را دارند چه ندارند؟ و آنها را تو را ندارند چه دارند؟!

/ 18 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
kimia

سلام کم پيداييد !

vizor

سلام کلاش عزيز دستم به دامنت(البته به خشابت) اين دو تا مطلب شهرستانی دست از سر کچل من بر نميداره کمکمکن ، کمکمکن،نذار اینجابمونم تا بپوسم............

جلال

سلام کلاش!به این ویزور بگو غیرتی نشود...رفاقت ما با هم بیشتر از این حرف‌هاست...بگو این برادرمان دوش آب سرد بگیرد و برود سراغ دستگاه اسلام!!!

جلال

ضمنا دفعه‌ی آخرت باشد که برای سپاه کفر از ديگران مايه می‌گذاری...جهاد بر مسلمان واجب است،نه زن همسايه!!!

?

سلام كمكم مي‌كني كه يه وبلاگ بسازم يه مشكلاتي دارم اگر جزئيات را مي خواهي بداني يه ايميل بزن به آدرس زير l_sepehr1@yahoo.com اولش هم ال است

?

داداش منتظرم ها اين يك وبلاگ خاص است وگرنه خودم دو تا وبلاگ دارم اما اينيكي گير كرده شليك نمي‌كنه.

saina

سلام / وقتی خودت رو با ملانصرالدين مقايسه ميکنی ديگه من حرفی برای گفتن ندارم / ولی مرد عمل باش آقای شعار......

مهتاب

از این زبان چاپلوسی که تو و امثال تو دارید نباید تعجب کرد ...در محیطی بسر میبرید که بدبختانه عقب مانده پرور است بادمجان دور قاب چینهایی که الان کارشان از چیدن بادمجان دور قاب گذشته و با گرفتن جان انسانهای دیگر امرار معاش میکنند پیش همه شناخته شده اند ...مشکل عمده شما روی زیاد است مشکل مردم هم اینست که در یک ادعا با شما مشترکند آنهم اعتقاد به مذهب منفورتان است که هر گهی را میخورید و بعد ادعا میکنید زیر دست خدایید و منتظر حکم جهاد!!شما را به گونی پوشیدن یا لباسی از پرچم فلان کشور پوشیدن مردم چکار؟ شما که در چنته تان آن نیست و نبود که ار این بیست و چند سال مردم را آنطور آزاد میگذاشتید تا از همه مسایل جهان باخبر باشند و عقاید انسانی را خود انتخاب کنند..باید منتظر چنین ظاهر سازیهایی از سر محدودیت های اجتماعی میبودید..و اصلا کسی به شما گفته ریش پشم و انگشتر عقیق و آن ظاهر مردم فریب (فقط یک سال اول انقلاب بود*را برای چه بهم میزنید؟..چقدر عقب مانده و کلاش هستید...

لاهوتي

سلام خسته نباشيد.خيلی جالب بود ولی چرا اينقدر خودتان را عذاب می دهيد مگر نمی بينيد خیلی کم موجودی به اسم انسان و آدم وجود دارد. تا اینکه بفهمد که شما منظورتان چيست.اکثرا زده اند توی دهن خوک.اينقدر کثيف و لجن و بی شرافت هستند که همه اينها را به تمسخر می گيرند البته صد رحمت به شرافت خوک و سگ. فقط اين را بگويم که خاک بر سر مملکتی که می خواهد بيفتد به دست يه همچين بی غيرتهايي.