احمدی نژاد-شیرین عبادی، یک جای کار می لنگد...!

احمدی نژاد در پی ارسال نامه های تهدید آمیز به شیرین عبادی به فرمانده نیروی انتظامی دستور داد که امنیت  وی تامین شود(+) .... یک جای کار می لنگد! ولی نمی دانم کجایش...!؟

آن چیزی که  نامه های تهدید آمیز نامیده می شود  و اقداماتی از این دست  قبلا هم بود و شیرین عبادی بارها از آن خبر داده بود، آیا اتفاق خاصی افتاده است؟ آیا تهدید جدید یا "جدی" صورت گرفته است؟

 

 آیا این حساسیت بالا و ناگهانی و رسانه ای شده، صرفا  نسبت به "امنیت" خانم شیرین عبادی وجود دارد (مثلا  اگر شهروندان دیگر هم چنین  مشکلات امنیتی و تهدیداتی داشته باشند و نامه به احمدی نژاد بنویسند، رئیس جمهور چنین واکنشی نشان می دهد؟)  پس جریان چیست؟

احمدی نژاد

درحالی که احمدی نژادی ها، شیرین عبادی را تلویحا و تصریحا عامل آمریکا و براندازی خاموش و ...می دانند و انتقادات تندشان هرهفته و هرروز در سایت ها و نشریاتشان روانه شیرین عبادی می شود(رجوع کنید به اخبار ویژه کیهان و  سایت رجانیوز که همواره عنایت خاصی به عبادی داشته است)  چگونه است رئیس جمهور رسما و علنا به فرمانده ناجا در مورد امینت خانم عبادی  نامه می نویسد؟

فقط برای اینکه پیچیدگی موضوع را داشته باشیم، ذکر این نکته کافی است که نامه احمدی نژاد می توانست کاملا محرمانه باشد، چرا رسانه ایی شد و در صدر اخبار رسمی خبرگزاری های و حتی صداوسیما( که بردن نام شیرین عبادی در آن کفاره دارد) ثبت شد و توجه میلیونها نفر در کشور و حتی جهان را به این موضوع جذب کرد؟ آیا اینها اتفاقی است؟ آیا محمود صرفا خواسته مرام و معرفت و مهرورزی اش را به رخ بکشد...؟

آیا قصد این است که فشارهای موجود  بر شیرین عبادی کم شود و عزم نظام برای حفاظت از جان و امنیت وی به اشخاص و گروههایی، تفهیم شود؟  

در فضایی که حتی دیگر مراسم ختم بازرگان وسحابی عملا ممنوع می شود و فضایی خاص بر دانشگاهها حاکم است، بزرگ کردن نام یک اپوزسیون با حد و اندازه های شیرین عبادی چه توجیه و معنایی می تواند داشته باشد؟

 

آیا احمدی نژاد نمی داند که این حرکتش قطعا حزب اللهی ها و هواداران رادیکالش را عصبانی یا لااقل ناخرسند می کند؟( آنهم در شرایطی که به شدت به حفظ آنان نیاز دارد؟)

 

 آیا  احمدی نژاد نمی داند رسانه ای کردن و علنی کردن موضوع تهدید شیرین عبادی و عوارض و پیامدهای ورود مستقیم نفر دوم نظام، به این مسئله که موجب ایجاد موجی عظیم رسانه ایی( به نفع شیرین عبادی) می شود و به قول خودشان اسباب مظلوم نمایی و شهرت و مانور رسانه ایی برای وی ایجاد می کند؟

شیرین عبادی دات کام!

نوشتن نامه تامین امنیت یک شهروند از سوی «رئیس جمهور» به رئیس پلیس، قبل از هرچیز، القای ضعف مسئولین امنیتی-انتظامی است، چرا چنین کاری صورت گرفت؟ با چه هزینه-فایده ای؟ آیا اینکه فرمانده ناجا به سرعت به نامه احمدی نژاد پاسخ داد و گفت امنیت در کشور حکفرماست و ...را می توان نشانه نارضایتی وی از نامه احمدی نژاد و احیانا غیرمنتظره بودن و ابتکاری بودن نگارش نامه توسط احمدی نژاد دانست؟(مثل خیلی از کارهای احمدی نژاد)

آیا محمود و دوستان بازی شیرین عبادی را خورده اند؟ آیا این نامه، قصد از بین بردن حساسیت رسانه های غربی در مورد شیرین عبادی را داشته است؟  آیا شیرین عبادی بازی خورده است؟ آیا می خواهند نمک گیرش کنند و از وجه اپوزسیونی اش بکاهند؟  فقط همین را می دانم که یک جای کار می لنگد...!

/ 56 نظر / 49 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پری دریایی

سلام.فکر نمی کنم احمدی نژاد اهل نقشه کشی های عمیق سیاسی باشد، فقط چون احساساتش تحریک شده این کار را کرده،از این کارها زیاد می کند

يه درد آشنا

عزيزم مثل اينكه شما تو اين كشور زندگي نميكني و فقط يه خبرنگاري كه خبر تهيه ميكني،برو بدبختي مردمو ببين بعد ميفهمي خانوم شيرين عبادي اگه از اين مردم حمايت كنه اولا" چه تهديداتي مياد سراغش و دوما" چقدر ايشون شجاعا" كه من فكر ميكنم از بيشتر ما مردها مردترند.چشاتو بشور و باز كن بدون دوربين مردمه كوچه خيابونو ببين!!!!!!!

یوزارسیف

[گریه]بهترین راه حل کشتن این شیرین عبادیه! خلاص

مرواريد

سلام تا وانجا كه من تو اخبار ديدم از عبادي انتقاد شده و اون تهديد شده نميدونم گفته هاتون چقدر صحت داره اما شخصا به عنوان كسي كه به احمدي نژاد احترام ميذاره از عبادي متنفرم. حمايت اون از بهايي ها حماقت بود..

سین

سلام . ما که بالاخره نفهمیدیم این خانوم چیکارست و می خواد چیکار کنه ؟

ای بنده خدا اینقدر خنگی که اینهمه سئوال جور واجور در باره این موضوع ساده برایت پیش آمده است؟! بعضی سئوالهایت همان جواب سئوال های قبلی هست خنگ هپولی قبل از نوشتن اینهمه سئوال بی سروته کمی فکر بکن. فهدجان

آیا این سوالات رو با رسیدن به این مطلب که برای بهانه ندادن به دست دشمن این دستور خصوصی صادر شده

ییفانبلبف

لعنت خدا بر زنان خائن