فیلم/ گفتگو با یک "بسیجی" حامی میرحسین: چرا به موسوی رای می دهی؟

 

 -خوب...به نظرمی آد میرحسین آن موجی را که برای پیروزی نیاز داشت،‌تقریبا به دست آورده است،‌فضای تبلیغات و انتخابات در این هفته کاملا به نفع موسوی شد، به نظر می رسد روند ‌ریزش آرای احمدی نژاد شروع شده و  شاهد تکرار فضایی خواهیم بود که اتفاقا خیلی شبیه دوقطبی انتخابات خرداد ٧۶ است(جوانان قدیم یادشان هست در انتخابات ٧۶ جوانهای خانواده ها،‌پدر مادرها را به پای صندوق ها می کشیدند تا به خاتمی رای بدهند)  همان تریپ در حال تکرار است ظاهرا بعلاوه اینکه میرحسین در بین میانسال ها هم خاطره نسبتا خوبی دارد)  احتمالا در همان مرحله اول کار به نفع میرحسین تمام می شود،(‌این سطور را کاملا با لحن گزارشی محض بخوانید و بدانید! بنده در انتخابات فعلی نامزدی ندارم )

  احمدی نژاد،‌حالا  کاملا به عنوان نامزد وضع موجود و حاکمیت "شناخته" میشود، دقیقا به همین دلیل است که لحن حاج محمود از چند روز قبل، بطور ناگهانی تند و آتیشی شد و وعده افشاگری و "اسم بردن از مفسدان اقتصادی در مناظره های تلویزیونی " را داد تا مدافع وضع موجود شناخته نشود.

 حدس می زنم مهمترین کاری که احمدی نژاد در مناظره تلویزیونی با میرحسین خواهد کرد،‌چسباندن میرحسین به رفسنجانی یا چیزهایی از این دست باشد تا بتواند دوباره دو قطبی مطلوب خویش(احمدی نژاد-هاشمی) را فراهم کند،‌البته هنوز هم مناظره ها تعیین کننده است ، منتظر یک مشارکت بی سابقه(بالای ٨۵ درصدی) در استانهای ترک نشین به نفع موسوی باشید و شاید" اولین رای قومیتی خیلی سنگین در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری ایران" رقم بخورد.

-یک نکته جالب: بعد از نمایش فیلم تبلیغاتی محسن رضایی، چند نفر از دوستان در اقدامی خودجوش و بدون هماهنگی، با ارسال پیامک و پیام در مسنجر،‌اعلام کردند که دماغ تو(یعنی من!) خیلی شبیه دماغ ایشان(یعنی آقامحسن) است! دوستان البته لطف دارند ولی‌ معمولا آدمهای بزرگ،‌دماغ های بزرگ هم داشته اند،‌مثل ژنرال دوگل، مصدق، میرحسین، شاه، احمدی نژاد،‌خودم و البته خود آقا محسن!

/ 19 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بزمانه

"فعلا نامزد ندارم" یعنی این که من توکلی هستم. خجالت هم خوب چیزیه. حاج بهمن این همه خواننده وبلاگ را سردرگم نگه داشته و خودش هم نمی داند چه کند؟؟ وجود کلاش در دست یک آدم مردد خیلی خطرناک است. پروا مکن بشتاب... برادر بهمن .... همت چاره ساز است. مقصد دیار قدس ... همپای جلودار ...

ستاریان

سلام چه جالب من هم به ریزش آرای احمدی نژاد و اقبال به موسوی نوشتم با بحران سازهایی که در راهند .شما اعتقادی به این نداری؟

باسلام

سلام چرا به میر حسین رای نمیدهم!؟... در پژواک خاموش

فرشید

آخی حیف شد پس شما برا همین اون سرود احمدی نژاد که رو وبلاگتان بود برداشتید حیف آن همه زیبایی نبود!!!راستی چی شد به راه راست هدایت شدید !و آن سرود را برداشتید الان نان جای دیگر قرار است توزیع شود؟

شاهین

سلام ما که از اول گفتیم شانس میر حسین بیشتر است . در مورد رای ترکها هم با شما موافقم در مورد فیلم محسن رضایی موسیقی متن بختیاری اش خوب بود .

ا ت

خواهشن با ديد باز راي بديد به بينيد كدومشون تبليغاتش با عمل هاش درست تره !

مهدی

دقیقا میخواد دوقطبی رفسنجانی-احمدی نژاد رو ایجاد کنه تا رای بیاره. حالا خوبه خودش استاندار رفسنجانی بوده ها. احمدینژاد خوب میدونه که راه مبارزه با فساد و مافیا و.... دادو هوار کشیدن توی سخرانی و مناظره نیست. اگه میخواست میتونست در طول این 4سال به صورت قانونی و خیلی منطقی چند تا مثلا پرونده فساد اقتصادی تشکیل بده و اونا رو تحویل قوه قضاییه بده. اونوقت مردم هم میفهمیدن که این آقا داره مبارزه با فساد میکنه. بهتره این آقا جواب اینارو بده: 1-گم شدن 1000 میلیارد تومن طبق گزارش تفریغ بودجه سال 1385 دیوان محاسبات 2-تخلف 54 درصدی از بندهای قانون بودجه سال 86 و گمشدن چند میلیون متر مکعب گاز طبق گزارش تفریغ بودجه سال 1386 دیوان محاسبات 3-گرونی شدید انواع کالاهای مصرفی از پودر رختشویی گرفته برنج و میوه ها و...... که فشارش فقط روی مردمه. تورم بالای 20درصد. البته احمدینژاد اولش سعی میکرد قضیه رو انکار بکنه و بگه توطئه استو از این حرفا. بعدش که قبول کرد سعی کرد قضیه رو به مثلا به تورم جهانی بچسبونه که واقعا مسخرس.اون هم در شرایطی که ما تو دنیا رکود(و در نتیجه افت قیمت) داریم نه تورم. تازه فرمول محاسبه تورم رو یه ج

سوتک

چرا به ميرحسين رأي نخواهم داد؟ در "رمزگشايي از انديشه متناقض نمای مهندس موسوی" http://badumchi.blogfa.com/post-79.aspx لطفا ببینید. به نظر من در شرایط فعلی چاره ای جز رای دادن به احمدی نژاد نیست. با حفظ انتقادات باید براش تبلیغ کرد

karimi

وقتی اسمه وبلاگت بی معنیه از یه پیره مرد ترک نباید چیزه زیادی انتظار داشته باشی. موفق باشی

مرحوم کوروش کبیر از دنیای مردگان

آقا این هیتلر و فردوسی و اسکنر و چه‌گوارا و خودم[عینک] دماق های بزرگی نداریم یعنی دماقاشون عملی بوده[سوال] فکر کنم اونا هم دماق بادمجونی داشتن اما جراحی زیبای انجام دادن من که عمل نکردم [فرشته]