کلاشينکف تقديم می کند: گفتگو با فاطمه رجبی/ فيلم!

امروز (جمعه، روز قدس) از ساعت ده صبح، توی خیابون ۱۶ آذر منتظر هاشمی بودم ولی قسمت این بود که با فاطمه رجبی گفتگو بگیرم! البته به صورت فیلم! بازی دنیا رو می بینید؟ 

/>

خانم رجبی با آقاشون داشت می رفت راهپیمایی، خودم رو معرفی کردم و سئوال کردم‌: توی وبلاگتون گفته بودید که می خواهید علیه برخی روزنامه ها و سایت ها و اشخاص اعلام جرم کنید، می شه دقیق تر بگید کدوم ها؟ ویدئویی را که می بینید، جواب ایشون به سئوال منه(۳۶ ثانیه)

خانم رجبی در این گفتگوی کوتاه از سایت عصرایران و  انتخاب ، روزنامه اعتماد و نشریه ۱۹ دی قم به عنوان اولین جاهایی که به زودی از آنها شکایت خواهد کرد، نام برد.

خانم رجبی و آقاشون!

البته وقتی رئیس حسن روزی اینا رو دیدم! یه خورده هم هول شدم! اولش گفتم :«خانم رجبی طاعتتون قبول، روزتون مبارک!» نمی دونم چرا یهو حس کردم روز زنه! خانم رجبی هم وقتی شنید خبرنگار مهرم، یه خورده ترش کرد ولی جواب داد به سئوالم! می دونید چرا؟ چون قدر و نقش رسانه رو می دونه!     

              

/>اینجوری که داره پیش می ره، به قول قدیمی ها می ریم که داشته باشیم : صداوسیمای کلاشینکف رو....!

در همین زمینه بخوانید (+):  کارکردها و آسيب های هورمون پروژسترون در سياست را بطور کامل شرح دهيد (۵ نمره!)

***

بعد از التحریر: راستی امروز توی سخنرانی احمدی نژاد در نماز جمعه (اواخرش)شنیدم که کف کردم! حاجی از دست حسن روحانی اینا که رفته بودن آلمان و ...شاکی بود، داشت به غرب فحش می داد که از دهنش پرید: من به شما عرض می کنم، اون ممه رو لولو برد!! کور شم اگه دروغ بگم! با همین دو تا گوشم شنیدم!

/ 35 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی ملکی

بله. گفتن ضرب المثل رو بنده هم تاييد ميکنم

علی

دوست عزیز با مطلبی راجع به یکی از سریالهای ماه رمضان به روزم. خوشحال می شوم نظر تو رو هم در این مورد بدونم.

آی بی کلاه!

نخير! گويا قسمت نيست ما اين فيلم شما را ببينیم...

شوشو

الحق لمن غلب . فعلا دور دوره اين خانومه که از تو پستو در بياد بشينه رو طاقچه . چيز عجيبی نيست . در زمان های قديم هم پادشاهان مداحانی داشتند که مورد حمايت بودند. اين نيز بگزرد.

ح

چه رمضان مباركي بود آمد و ره آوردش شكستن بت باب ثاني خميني مشرك انيراني بود معذب ابدي باد كه در انانيت شريك نداشت و در ارتكاب جنايت هزاران شريك جرم داشت دروغگوترين بود و عود ابن سهاك و تجسد ابليس بارخدايا رمضان آتي ايرانزمين را ازلوث وجود او و اتباع مشركش پاك بگردان آمين اللهم العن خميني

بیدل

هنوز که دچار این لعین و لاعن هستید

بیدل

سلام رازعبوس بودن ما ایرانیان نظر ندادن خودتان باعث شد این مطلب را بنویسم گر چه می خواهم راحت بنویسم!! چرا گاهی ایجاب میکند متنی جدی نوشته شود تا جدی گرفته شود !! خارج از شوخی موضوع مهمی است که شاید بتواند درتعریف ما ایرانیان از ارتباطمان تغییری ایجاد کند . اگر دوستان در بحث مشارکت کنند

مریم

ببخشيد جمله آقای احمدی نژاد را خبرگزاری های خارجی چگونه به زبان انگليسی ترجمه کنند؟

ايرانی

به نام خدا سلام با عرض خسته نباشيد خدمته شما مدير محترم ايراني www.farsiupload.com بزرگترين آپلود سنتر ايراني براي اولين بار در ايران با دادن لينك مستقم 1 با دادن 1 GB فضا براي آپلود هر فايل به صورته كاملآ رايگان...... براي شما فارسي زبان ها در خدمت شماست . بدون نیاز به ثبت نام . لازم به ذکر است که لینک های دانلود به صورت کاملا مستفیم و بدون هیچ گونه محدودیت زمانی(unlimited) فارسی آپلود farsiupload@yahoo.com

کلاشينکف

خانم مريم! سئوال جالبی کردن! اين مشکل قبلا هم در مورد اصطلاحاتی مثل «رو به قبله خوابيدن» ايجاد شده بود و مترجم های بدبخت نمی توانستند آن را ترجمه کنند!