دادی بر بادم! بردی از یادم! اصولگرایان و احمدی نژاد!

 "غلامحسین الهام،فاطمه رجبی، اسفندیار رحیم مشایی، علی کردان، سعید مرتضوی،محمدرضا رحیمی، محمد علی آبادی و محمدعلی رامین" این اسامی برای همه آشناست، اما برای اصولگرایان آشناتر! اما کدام ویژگی مشترکی این اسامی را بهم پیوند می دهد؟

ماجرای ابوالمشاغل بودن غلامحسین الهام در دولت نهم، اسیدپاشی های مکتوب فاطمه رجبی، حرفهای خارج از چهارچوب اسفندیار رحیم مشایی، مدرک قلابی مرحوم کردان،علی آبادی و شکست های زنجیره ای ورزشی در المپیک ،ماجراهای هیجان انگیز مرتضوی و داستان حلقه خیابان فاطمی و ...حالا هم "محمدعلی رامین و مطبوعات"...به نظر می رسد جدیدترین پرده از تراژدی "اصولگرایان بربادرفته" باشد.


ظاهرا اصولگرایان محترم هنوز از تجارب تلخ قبلی، عبرت نگرفته و قصد دارند ماجرای "محمد علی رامین و مطبوعات" را -مثل موارد بالا- به "هاون پر آب" خود اضافه کنند و بکوبند و بعد از چندماهی اعتراض و سرخ و سفید شدن رسانه ای و غرغرهای سیاسی زنانه ، نهایتا مثل دفعات قبلی "بی خیال" شوند و "کوتاه" بیایند و بعد هم دلخوش کنند که بخاطر "مصلحت" بی خیال شده اند.


بلاتشبیه حکایت احمدی نژاد و اصولگرایان بیشتر به دعواهای زن و شوهری می ماند که زوجه به دلایل و توجیهات مختلف و از جمله آبرو داشتن پیش در و همسایه و... سقف انتقاد و ایرادش محدود به سیبیل کج یا بی احترامی نوکر و نهایتا بوی پیاز دهان زوج محدود است... که البته این دعوا هم بعد از یک غرغر زنانه -که بیشتر برای جلب توجه انجام می شود و سپس قاطعیت مردانه ختم به خیر می شود و "خانم خانه" مجبور است کوتاه بیاید و اینطور است که دوباره "زندگی شیرین می شود! "

http://parkanet.persiangig.com/image/kambez.jpg

واقعیت این است که احمدی نژاد همه این "غرغرهای اصولگرایانه" را -با زیرکی و حمایت تام و تام از مردانش-به نماد و نقطه ضعف و عقب نشینی اصولگرایان تبدیل کرده است و این چیزی است که در تاریخ برای اصولگریان امروز و جناح راست سابق(که ماجرای 99 امضاء را در کارنامه دارد) ثبت می شود نه چیزی بیش از این.

پس آقایان و خانم ها اصولگرا!


باور بفرمایید بدون این "گیردادن ها" و "غرغرهای شیرین" هم حقوق تان حلال است، از راس امور بودن افتادید از اصل و اصولگرایی که نیافتاده اید! لطفا از همین الان بی خیال "جریان رامین و رسانه ها" شوید و عرض خود را نبرید و زحمت مردم و رسانه ها را نفزایید!

/ 22 نظر / 33 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سبزعلویان

فقط جهت اطلاع!!!دکتر خنده دار نیست؟ سلام دكتر این روز ها کم پیدا شده ای؟ به خاطر سفر حضرت آقا به قم بود؟ آن که ماه خداست و باید تیتر اول باشد اما تیتر دوم حداقل باید تو باشی! خبری است؟ چه میکنی؟ رفتی تیتر دوازدهم چیکار؟...این مطلب را بخوانید.

امیرحسین

همون خانم های اصول گرا کفایت می کرد

مریم آرامیان

مردم ایران چه دلیلی دارند که در انتخابات بعدی شرکت کنند و رای بدهند؟ طبق قانون اساسی ایران، مجلس خبرگان وظیفه نظارت بر عملکرد رهبری را بر عهده دارد. این بدان معناست که تنها نهادی که می‌تواند رهبری را مورد پرسش قرار دهد مجلس خبرگان است ولی تا کنون مجلس خبرگان به این وظیفه ‌قانونی خود عمل نکرده است. چرخه انتخابات نمایندگان مجلس خبرگان در سیستم کنونی ایران عملا آنها را به فرمانبرداران رهبر تبدیل کرده است، زیرا صلاحیت نامزدهای مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی و صلاحیت کاندیدا های ریاست جمهوری را شورای نگهبان تایید می‌کند و شورای نگهبان نیز برگزیده رهبر است. بدین ترتیب کسانی که باید صلاحیت رهبر را مورد پرسش قرار دهند کسانی هستند که جایگاهشان در مجلس خبرگان را از رهبر گرفته‌اند. پس آقایان و خانم ها اصولگرا و اصلاح طلب و غیر اصلاح طلب! باور بفرمایید بدون این "گیردادن ها" و " انتخابات شیرین!" هم حقوق تان حلال است، از راس امور بودن افتادید از اصل و اصولگرایی که نیافتاده اید! لطفا از همین الان بی خیال "جریان رامین و رسانه ها" شوید و عرض خود را ببرید و زحمت مردم و رسانه ها را نف

مجاهد تروریست

آقا چرا بلانسبت؟ فعلاَ که احمدی نژاد شوهره و اصولگرا ها هم مادر بچه ها

قائم مقام

با سلام و درود ميان ماه من تا ماه گردون تفاوت از زمين تا آسمان است! "زندان و زنداني" در زمان حکومت اميرالمومنين علي بن ابيطالب(ع) در وبلاگ بخوانید

توجه توجه كشف سندی تاريخی در تركيه هم تركها و هم ايرانيها را شگفت زده كرده است . سند مزبور فيلم ديدار رضا شاه بزرگ و آتاترك است. در اين فيلم مكالمه اين دو شخصيت سياسی بوضوح شنيده ميشود. به ايرانيانی كه مشتاق شنيدن صدای بنيانگذار ايران نوين اند ديدن اين فيلم توصيه ميشود.

سبزعلویان

امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است . امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) را بادست بسته به مسجد بردند اما مردم ما دست فتنه گران را بستند تا آقای ما با دست باز به امورات کشور رسیدگی کند .....ادامه مطلب را بخوانید.

احسان

سلام.شما که دموکراسی پرستی برادر نباید که نامه 99 نفر را علم کنی.نامه دوستان مجلس ششمی که از یادتان نرفته است؟!یا آنکه مخالفت رفقای سازمان مجاهدین با نماینده امام که به انحلال سازمان منتهی شد؟!بنده نه اصول گرا و نه اصلاح طلب(به معنای جناح بندی سیاسی) هستم، آخر کی شما نویسندگان باید حقیقت را بیان کنید؟!خسته نشدید از این همه خاله زنک بازی های سیاسی؟؟! شما که در پست بعدی دم از ترس می زنی اصلا برای چه می نویسی اگر فضا بگیر و ببند است؟ حکایت شما دوست عزیز مانند ملانصرالدین است که "به دروغ" می گفت ته بازار آش می دهند، بعد دید همه مردم دارند می روند ته بازار. با خودش گفت نکند واقعا آش می دهند.رفت یه کاسه آشم برای خودش بگیرد! من نمی دانم حقیقتا قسم حضرت عباس را در مورد حرفتان قبول کنم یا دم خروس را!!!

ehsan

چقدر توي اين وبلاس اين آقايون رو شكوفا كردين آخه بزغاله هاي سانديس خور شما هنوز فرق ريش رو با جيش نميدونيد انوقت مياد پشت آدم هاي قدرت طلبي مثل محمود وايميسين خدايتان بياورزد اگر قيامت ديدمتون حتما سراغ احسان روبگيريد