خدايا گمشده مرا حکمت قرار بده!

barg1.jpg
مجازی برگ سبزی است تحفه کلاشینکف دیجیتال!
khabide1.jpg
دو نما از خفتگان روی خاک و زير خاک!
khabideha2.jpg/ 33 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید غلامی جلیسه

با سلام و عرض خسته نباشيد به دوست عزيز و گرامی شهادت بی بی حضرت فاطمه سلام الله عليها را به آقا امام زمان عج الله تعالی فرجه الشریف ٬‌ شما و ديگر شيعيان آن حضرت تسليت عرض می نمايم .

!!!!

در عجبم که اهل يهوداه را به آرامگاه مسلمين چه کار !

حميد

اهل يهودا .......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! يکی اينو بيگيره !

...

آن يهودا (بردار يوسف) با آن يهودا (اسخريوطی) و با آن يهوداه فرق دارد .

مجید غلامی جلیسه

با سلام خدمت شما دوست عزیز به شيعيان علی علیه السلام بگوييد :‌ که اگر حق علی را در سقیفه به راحتی توانستند غصب نمایند به خاطر اين بود که در سقيفه شيعه ای از شيعيان علی علیه السلام نبود تا از اين حق دفاع نمايد به سقيفه بيايد و از حق علی علیه السلام دفاع کنيد حال يا به گفتار خود و يا با کردار و يا با حضور خود . دل مولايمان علی عليه السلام را شاد نماييم و به به يگانه منجی عاليم مهدی صاحب زمان عج الله تعالی فرجه الشريف اثبات نماييم که شيعيان هستند و آمادگی دفاع از کيان تشيع علی عليه السلام را نيز دارند . با تشکر اجرکم علي الله و شفاعت کننده ی روز جزاء‌علی عليه اسلام است .

آلک

چه روی خاک و چه زير اون...... يه روز می گفتم مردها همه زير خاک خوابيدن..... و امروز ..... ولش... زت زياد

*

زهرا يک سايت معرفی کرده که برای يادگيری کامپيوتر حرف نداره . سريع و واضح بی دردسر < جون می ده برای ماها که نمی تونيم برويم سر کلاس اما می خواهيم از همّ چيزهای کاميوتر و آی تی هم سر در بياوريم . اسمش www.ostadonline.com است . فرصت کرديد بهش سر بزنيد .