برژنف را در شومینه هولوکاست می کردم!

 1- برژنف را می سوزاندم...یک هولوکاست خانگی در یک شومینه بزرگ، صدر هیات رئیسه شوروی،  بعد از سوختن، فقط پای شکسته اش را با آخرین رمق باقی مانده، تکان می داد...اخیرا خواب هام داره سورئال می شه، سورئال سیاسی! ملت خواب جینفر لوپز ، مگ رایان، چارلیزه ترون و اینها رو می بیبنن، ما هم خواب برژنف!

2-در ایران، "صادق هدایت" شدن یا "فردین"  شدن،همیشه دو گزینه روی میز  است! یه جورایی به طرز ماهرانه ایی، آخر عوامیت و خواصیت در جامعه ما به فردین و صادق هدایت ختم می شه، راستی دیدین توی بهشت زهرا چه معرکه ای است بالای سر فردین؟؟ قبرش رو می بوسن، گعده هفتگی می ذارن، تیپ فردینی می زنن، آواز می خونن و های های گریه! 

3-استاد عجیبی داشتیم به نام سیف زاده، از معدود اساتیدی که خودش و کارش رو جدی گرفته بود، یک بار از دست بی خیالی بچه ها عصبانی شد،سرکلاس فریاد زد: امیرکبیر و مصدق و بازرگان احمق بودند، احمق بودند که توی این مملکت فکر اصلاح داشتند، این را گفت از کلاس رفت تا آخر ترم هم دیگر نیامد، از وقتی میرحسین رسما اومده به صحنه انتخابات، خیلی یاد این حرف سیف زاده افتاده ام، میرحسین اصلا احمق نیست، بازی رو هم خوب بلده!

4-این بازی  beach head رو دانلود کنید و  حالشو ببرید، اصل بازی از مرحله 25 به بعد تازه شروع می شه، اینهم لینک دانلود (+)

5-یک سئوال فنی:بروبچزی که توی پرشین بلاگ، خونه کردن وبچه کردن(یعنی فعال هستن!) در حال حاضر می تونن فیلم(کد فلش فیلم) بذارن توی وبلاگشون؟ بطوری که فیلم های مثلا یوتیوب در وبلاگشون دیده بشه؟ ما که اخیرا نمی تونیم فیلم بذاریم، هرچه هم به مدیران و مسئولین تذکر می دیم، کسی گوش نمی کنه.

/ 17 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
وحید باقرلو

سلام آخه تو رو خدا خودت بگو. میرحسین میتونه با احمدی نژاد رقابت کنه؟ من که چشمم آب نمیخوره. یعنی عمرا... سیزدهتونم در به در!!! ضمنا با غزلی به روزم...

زاغه نشین

زمان دروغی بیش نیست ... مطالب قبلی رو هم ببین

حاج همت

خوب گلم شبا زیاد سنگین سیستم نبند که خواب جرج کلونی و رابرت دنیرو و آل پاچینو و تام کروزو ببینی. در ضمن یه بچه خوب همه خواباشو که واسه غریبه ها تعریف نمیکنه!

ای دل غافل من فکر می‌کردم این بابا خروشچف است و اون بابایی که الان گوگل به عنوان خروشچف معرفی می‌یاره برژنف !!

یاد

برژنف را در شومینه هولوکاست می کردم! عنوان سکسیه. فقط کافیست شومینه و هولوکاست با هم خوانده شود. تصحیحش کن برادر

چه یارو زمخت به نظر میاد... آدمها بی لباس، یه جورایی یه آدم دیگه میشن. خلاصه به قول معروف "نه همین لباس زیباست نشان آدمیت"

nokhostin

سلام دوست عزيز سايت نخستين سال نو را به شما تبريک گفته و آرزوي سال خوبي را براي شما دارد. لطفا مطالب جديد خود را براي ما ارسال کنيد . تا بتوانيم مطلالب شما را در لينکداني اين سايت قرار دهيم. ضمنا با لينک دادن به اين سايت مي توانيد کمک بزرگي به اين مجموعه کنيد. با آرزوي موفقيت براي شما www.nokhostin.ir

محمد آل حبیب

با مطلبی تحت عنوان "از طبقه فکری و عقیده ای خودم گله میکنم ..." به روزم. یا علی

امیر مسعود

با سلام مربوط به پست برنامه ی این شبها : با سلام برنامه ی افتضاحی بود من چندین بار این برنامه رو دیدم به خاطر کنجکاوی که این آقا با این لبخندهای یواش مکش مرگ ما و لحن دانای کل ای اش چی میگه .از همه ی برنامه هاش بدتر شبی بود که داشت در مورد غزه و چگونگی شکل گرفتن دیوار حرف میزد قسمتی که درباره ی چاه های آب و باغ های آباد و پر محصولی بود که اسرائیلی ها یا دیوار رو روی باغ انداختن و یا جوری دیوار رو چرخوندن که باغ یا چاه بیافته سمت خودشون سوژه ی هر شب ما بود واسه خنده .ایشون مهملاتی رو با لحن تیتیش به خورد مخاطب دادن که چیگر ما آب شد .مطلب ت عالی بود و کلا وبلاگت عالیه .