تجمع شادی آمیز حامیان احمدی نژاد بعد از پایان مناظره میرحسین-محمود

-احمدی نژاد کاملا "آماده" و  با استراتژی به میدان مناظره آمده و ظاهرا میرحسین بدون هیچ گونه استراتژی به این میدان حساس آمده بود، محمود حرفهای داغ  و نو داشت ولی میرحسین تقریبا همان حرفهای تکراری در سفرهای تبلیغاتی را در حساس ترین مناظره تکرار کرد، سومین حضور تلویزیونی میرحسین هم چنگی به دل نزد، البته  رای غالب اصلاح طلبان(بدنه هوادار اصلاح طلب) "تکلیفی" است و بهرحال به موسوی رای می دهند ولی این مناظره روی رای مردم عادی و کوچه و خیابان اثر گذاشت، البته گیر دادن محمود به زهرا رهنورد در افکار عمومی یک غلیان ناموسی-اخلاقی بر ضد احمدی نژاد درست کرد. 

-شعارهای حامیان احمدی نژاد در خیابان های تهران علیه رفسنجانی باور نکردنی بود: مرگ بر شاه، مرگ بر شاه، اکبر شاه، اکبر ورشکسته برگرد به باغ بسته و... کاری که محمود می کند مثل این است که ادم از فرط گرسنگی، تکه ای از  گوشت بدن خودش را ببرد و کباب کند و بخورد، حالا باید دید تا کجا می توان این بازی را ادامه داد و سیر شد، هرچند که ظاهرا اکبر دیگر چیزی برای از دست دادن ندارد!

/ 35 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم آرامیان

سلام آقای بهمن هدایتی، اون قدرت و اراده استبدادی که همه میدونند چه کسانی هستند، به احمدی نژاد چراغ سبز و اجازه داده است که اینجوری بی دنده و ترمز به همه بتازد و برای قدر قدرت های حکومتی هم پرونده بسازد تا در دور آینده کسی را اراده قد علم کردن در مقابل استبدادی که در پیش است نباشد. اعلام خطری که مهندس موسوی در پایان کلام و بحث خود به اشاره مطرح کرد شاید بسیاری بسادگی از کنار آن گذشته باشند. مهندس موسوی یادآور شد که انگیزه ای برای گرفتن پست و آمدن به میدان نداشتم اما ترس از حاکمیت استبداد مرا به صحنه کشاند.

سید

این شادی ها ملاک نیست. میر حسین بدون شک برنده ی انتخابات بود. هنوز تعداد احمدی نژادی ها در مراسم های خیابانی کم تر است. میرحسین چون مظلوم واقع شد پیروز میدان بود. کما اینکه هر چه از ابتدای مناظره به آخر می رسیدیم از لرزش صدای میر کم می شد و به تیک های محمود اضافه می شد.

estatira

نگاهی کوتاه به کارنامه آقای احمدی نژاد

estatira

نگاهی کوتاه به کارنامه آقای احمدی نژاد به این آدرس مراجعه کنید

پژمان

مناظره میرحسین و محمود نشون داد پشت پرده سیاست ایران چه شیر تو شیریه! معلوم شد هر کس بدنبال منافع خود و خانواده خودش است! احتمالا چند سال دیگر دست محمود خان هم رو میشود! البته همه برای خدمت به اسلام و مسلمین در صحنه حضور دارند! امان از مال و قدرت دنیا! روزی به بازرگان خدابیامرز گفتم مملکت از دست رفت و او در پاسخ گفت مملکت از دست رفت دینمان هم از دست رفت!

احمد

محمود حرف های داغ و نو داشت؟! اصلاً شما مناظره رو دیدی؟ هیچ فرقی با صحبت های چهار سال پیش داشت؟ محمود چهار ساله داره یه حرف رو می زنه، فقط این دفعه اسم هم آورد. حتی این دفعه کلی تر از همیشه صحبت کرد. این حرف ها کهنه تر از همیشه بود. خسته شدیم از بس این حرف های تکراری رو شنیدیم. من که عمراً دوباره به احمدی نژاد رأی بدم.

hala ke ride shode be to o un doktorer. berin bemirin .

آلتین

حتما" در نظرسنجی ما شرکت کنید فوق العاده مهم فوق العاده مهم فوق العاده مهم فوق العاده مهم فوق العاده مهم turkses.mihanblog.com

ایقاغ

مرگ بر موسوی میگویید در حالیکه دوربین ها رو به تو است برای پخش مستقیم از کانال سراسری . من مرگ بر دیکتاتور میگویم در حالیکه باتوم ها رو به من است . تو را با اتوبوس می آورند و برای من خیابان ها را میبندند . تو را مردم مینامند و من را فتنه گر . تو امنیت شغلیت تامین شده و من نگران امنیت جانیم هستم . در میان شما پرچم و پوستر پخش میشود و در میان ما گاز اشک آور و فلفل . این است فرق من و تو

امیدوار

دروغ بزرگ دولت احمدی نژاد در استان فارس ساده - صمیمی را ببینید