جیز..جیز...جیز...جگرسوزی!

دیدی بعضی وقتها خدا، جیگر رو می سوزوونه؟ اونم نه خود جیگر، فیها خالدون جیگر، "جگر گوشه" رو ! خیلی  به این فکر کرده بودم که این چه حکمتی است که خدا بعضی وقتها، برای عذاب یا تادیب یک نفر، به جای اینکه مثلا خودش را بزند، جگرگوشه اش را می زند، بچه اش یکهو جلوی چشمش پرپر می زند، بال بال می زند و می رود...

عکس تزیینی است!

تازگی ها به این نتیجه رسیدم که این عذاب مخصوص ، وقتی فرود می آید که آن یک نفر ، اهل انکار و کتمان ظلم باشه،ظلم به دیگران رو کتمان کنه،ظلم یک چیز است و انکارش یک چیز دیگه،  آن وقت است که خدا جیگرش رو می سوزونه... جیز جیز جیز...اون وقت اون آدم هم حسابی گوشی می آد دستش و خود همین مبداء یک تحول می شه.. فکر کنم خیلی از این جگرسوزی ها در پیش داشته باشیم، متاسفانه یا خوشبختانه!

/ 28 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی

سلام دوست دارم تحلیل شما رو بعد از صحبتها عطریانفر و ابطحی بدونم به نظر نظر سنجی وبلاگ هم باید عوض بشه .

پریزاد

خیلی بده که آدم از چزونده شدن دل یه آدم دیگه خوشحال بشه.....حالا چه این طرفی چه اون طرفی... اخلاقم خوب چیزیه.

حسام

اللهم العن حاکم الجائر!

سلمان

سلام چرا تو وبلاگت صدای خس و خاشاک می‌آد؟ خداحافظ

نوسترآداموس

سلام-راستش (سعید عسگر) رو در گوگل جستجو کردم و به وبلاگ شما رسیدم kelash.persianblog.ir/1382/1/ عکسی از وبلاگ شما -- با یک نگاه کلی به یک نتیجه جزئی رسیدم که عکس ارسالی در پست آخرتون تزئینی نیست.درسته؟

حتما ببینید

؟؟؟؟؟ http://www.freeimagehosting.net/uploads/325e46faa0.jpg

حسینی

اینقدر جگر جگر کردی، من یاد اخراجی ها افتادم: جگر عشق نداری سفر شیر مرو ! [نیشخند]

نانی

خداوند با هیچ کس مشکلی ندارد که حالا بخواهد جیگرش را بسوزاند .چرا خداوند را به مانند انسانها میبینید .نعوذ بالله از این تشبیه

اهورا

در سال های اول انقلاب ما رهبری بنام خمینی داشتیم که مردم عکسش را در ماه می دیدند . یک مبارز واقعی . رئیس جمهور خردمندی مثل رفسنجانی داشتیم . بسیجی مثل شهید همت داشتیم . با همه دنیا جنگیدیم و نتوانستند یک وجب از خاک ما را بگیرند و ما را شکست بدهند . حالا یک رئیس جمهور بنام احمدی نژاد داریم . یک رهبر بنام خامنه ای داریم و یک مشت بسیجی خائن داریم . وای به حال ما که باید به تمام دنیا باج بدیم .