دو فیلم/ دو نامزد باورنکردنی برای انتخابات ریاست جمهوری

لینک مستقیم به  ویدئو(+) این برای بار هزارم: چرا پرشین بلاگ امکان گذاشتن فیلم و فلش را از کاربرانش سلب کرده است ؟!!واقعا چرا؟

قسمت دوم حواشی روز اول ثبت نام انتخابات دهم ریاست جمهوری 

آخرین خبر: پرشین بلاگ مهربون، مشکل فیلم و فلش رو حل کرد! صداوسیمای کلاشینکف دیجیتال می خواد بترکووونه ! منتظر باشید

/ 11 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مریم آرامیان

سلام آقای بهمن هدایتی، این یارو نامزد باور نکردنی ریاست جمهوری با اون احمدی نژاد باور کردنی!!! چه فرقی با هم دارند؟ تو مملکتی که سی ساله حزب فقط حزب الله است و احمدی نژاد یهو رئیس جمهور میشه ، این آقای باور نکردنی که کلاه سرش گذاشته اند و نامزد ریاست جمهوری اش کرده اند، اگر حمایت اونایی که اسم رمزشون اقتدار گرایان و تمامیت خواهان است رو داشت کاملن ممکن بود با یک کاپشن بجای کلاه مثل احمدی نژاد یهو باور کردنی باشه و رئیس جهور هم بشه.

علی

آقای هدایتی عزیز: اولا که خیلی تفاوتی بین این و احمدی نژاد نیست. از طرفی هم این دلقک بازی ها رو شورای نگهبان درمیاره که به نحوی از انحا نظارت استصوابی رو توجیه کنه. چه ربطی بین این دلقک و کسانی که رد صلاحیت میشوند وجود داره؟ کسانی وجود دارند که از همه نظر، چه رفتار چه تحصیلات، اخلاق، توان مدیریتی، شجاعت و ... از افرادی که تایید صلاحیت شده اند برترند و همگی به دست دیکتاتورزدگان شورای نگهبان قلع و قمع میگیردند. این فیلمها هم همه پوششی پوشالین برای پوشاندن حقیقت عریان این خفقان است.

راد دانش

سلام مشکل درج فلش در وبلاگ حل شد. موفق باشید.

متتی

جناب هدایتی به نظر می رسه وزارت کشور و صدا و سیما و اهالی رسانه بدشون نمیاد انتخابات ریاست جمهوری رو بدل به یک سیرک بکنن!

قسمت دوم فیلم باز نمی شه

عماد

سلام با یه مطلب انتخاباتی به روز شدم.

ستاریان

مطلبی در باره کلاه کابوی کاندید نوشتم و اولین جایی که برای پیدا کردن عکس به آن سر زدم اینجا بود! آقات بهمن فیلم به دردمون نمیخوره عکس بترکون بگذار

هیلاج

سلام حاج بهمن !! چا کریم ! ________ با سلام بر شما دوست عزیزم حاج احمد اقا ! بعد از مدتی زیاد دوباره شروع به نوشتن کردم با مطلبی کاملا متفاوت از تحلیلی سیاسی با عنوان نسبت سازمان حج و اوقاف و احمدی نژاد ! به روز هستم خوشحال میشم تشریف بیارین

پ

این نامردی است که یک پیرمرد بنده خدایی که نشونه های شیزوفرنیک بودن رو داره شماها دست می اندازید. واقعا به حال اون حمع خبرنگاران ایران اسلامی باید گریه کرد که پیرمرد رو خیس عرق دوره کردند و دست انداختند.

سیاست نویس

مملکت گل و بلبل است، کاندیداها استعفا دهند!!