داستان دختر زشتی که بخاطر شهید بهشتی زیبا شد!

 خلق بعضی از مفاهیم و پدیده ها فقط از جاهای خاصی برمی آید، مثلا نوشتن داستانی در مورد دختر زشتی که بخاطرعلاقه به شهید بهشتی زیبا می شود، فقط از آقا بادامچیان موتلفه برمی آید...؛  مولفه های ذهن یک حاجی بازاری مهربون و ارزشی: دختر ! زیبا! زشت! شهید بهشتی! فکر می کنید شوخی می کنم؟!

در سایت موتلفه اسلامی گشت و گذار می کردم در قسمت معرفی کتاب چشمم به این کتابهای آقای بادامچیان  که برای کودکان نوشته شده، افتاد(توضیحات و املای مطالب عینا از سایت رسمی موتلفه)

دختر زشت و اسدالله بادامچیان!

دختر زشتی که زیبا شد

این کتاب به صورت داستان و در سطح عموم به رشته تحریر درآمده است و از نظر سنی برای سنین بالاتر از 15 سال مفید می باشد. در این کتاب داستان دختر زشتی را بیان می دارد که با آشنایی با جریانات انقلاب و شهید آیت الله دکتر بهشتی به زیبایی معنوی دست می یابد.
تعدادصفحات : 44
قطع : خشتی

 پوریای ولی ، پهلوان جوانمرد

داستانی ورزشی است ، در سطح عموم و از نظر سنی برای بالاتر از 15 سال که با توجه به اینکه از نظر داستان ورزشی کشور ما دچار فقر جدی است کار ویژه ای به حساب می آید.

پوریای ولی


ناشر: نشر مطهر پخش از اندیشه ناب
تعدادصفحات : 80
قطع : رقعی

 *دارم به این فکر می کنم که آقای بادامچیان در دوره نمایندگی مجلس چه مولفه هایی برای نوشتن برای کودکان به ذهنش می زند و چهار سال بعد چه جور کتابهایی از ایشان در سایت موتلفه معرفی خواهد شد؟  لابد یک چیزی شبیه به این: چگونه یک دختر زیبا بعد از دیدن کواکبیان زشت شد!

/ 23 نظر / 51 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قائم مقامی

ان الله جمیل ویحب الجمال آقای هدایتی پارسال دوست . . .

دجاوو

خوشبختانه نوشتن اراجیف و خزئبلات جزو فعالیتهایی هست که در این کشور نیاز به مجوز از وزارت ارشاد یا نهادهای دیگر نداره! از این جهته که مسوولین دائما طبل آزادی بیان و اندیشه میزنن! حالا هی بگید آزادی نیست!!

زهرا

ما نمیدانیم چرا اینقدر خندیدیم:-))))

حسین اکبری نودهی

بسم رب الحسین ( این الطالب بدم المقتول بکربلا ) اللهم عجل لولیک الفرج -------------------------- سلام و عرض ادب به محضر شریف شما امیدوارم همواره در راه ترویج اندیشه های ناب گام برداشته و در این مسیر موفق و پاینده باشید . ----------------------------------------------------- چند نکته قابل تأمل : زنگ تفریح دنیا ؛ گذرا می باشد . زنگ بعد ؛ حساب داریم !! در طوفان حوادث ؛ با خدا بودن کارگشاست نه (ناخدا بودن) امروز اولین روز از باقیمانده عمر ماست ... قاضی روز جزا ؛ خود ؛ شاهد اعمال ماست . -------------------------------------------------------- و یک نکته ی دیگر : ( فاطمیه وعاشورا مولود به فراموشی سپردن غدیر خم است . ) اگر غدیر خم .... ای کاش ..... ---------------------------------------------------------- به کلبه فرهنگی ام بیائید و با نظرات ارزشمندتان راهگشایم باشید . www.nodehaki.blogfa.com یاعلی ... و همواره با علی بدرود تا درودی دیگر -------------------------------------------- [گل][خداحافظ]

محمد مهدی اسلامی

حقیقتا هیچ وقت انگیزه ای برای خواندن این دو کتاب نداشتم، قصد دفاع هم ندارم اما یکی از دوستان ضد موتلفه ای که کتاب پوریای ولی را برای مسخره بازی خریده بود، می گفت فرزندش از این کتاب خیلی استقبال کرده است. کاش اول کتاب ها را هم می دیدی بعد قضاوت می کردی... راستی نظرت درباره نگاه من به سخنان امام زمانی احمدی نژآد چیه؟

هادی

سلام سایت رومانتیک و شاعرانه جالبی داری خوشم اومد خیلی حال کردم یه سری هم به سایت ما بزن اگه خیلی حال کردی یه لینک هم به ما بده www.javidnet.com

هادی

سلام سایت رومانتیک و شاعرانه جالبی داری خوشم اومد خیلی حال کردم یه سری هم به سایت ما بزن اگه خیلی حال کردی یه لینک هم به ما بده www.javidnet.com

سفیر مهر

رومانتیک و شاعرانه ؟؟؟!!! [قهقهه][قهقهه][قهقهه] حداقل تبلیغات رو مناسب مشتری تغییر بدین!

الهام

سلام از آشنایی با وبلاگ پر محتوای شما بسیار خوشحالم....استفاده کردم منتظر حضورتون

آین

فرد در اسلام، چه راستين و چه غير آن، بى حقوق و بى حرمت است. زن در اسلام برده است. کودک در اسلام در رده احشام است. عقيده آزاد در اسلام معصيت است و مستوجب عقوبت است. موسيقى فساد است. سکس، بدون جواز و بدون داغ مذهب بر کپل مرتکبينش، گناه کبيره است. اين دين مرگ و خون و عبوديت است. راستش همه اديان همينند، اما بيشتر اديان را بشريت آزاد انديش و آزاديخواه در طول صدها سال در قفس کرده است. اين يکى را هرگز نگرفتند و مهار نکردند. چرخ مى زند و نکبت مى آفريند.