/ 11 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ش

انتظار می رفت الفبای body language، از اولین مباحث مطرحی برای خبرنگاران در دوران تحصیلات دانشگاهی باشد [چشمک]؛ چراکه این صنف بسیار با دیگر انسانها ارتباط و مرواده دارند. و خوب فرض را بر این می گیریم که برای آشنا کردن دیگر صنفها با این مهارتها، این تصویر را ارائه نمودید. [لبخند] با تشکر.

دعوتنامه

هشتادمین بهار زندگی‌ات ای مسیح لبنان پرشکوفه باد. در هشتادمین سالگرد تولد امام موسی صدر، آن امام مظلوم به بضاعت اندک توانمان و به وسعت زیبای امیدمان مراسمی را به یاد و به انگیزه بازگشت وجودش و شکوفه زدن افکارش در رویش دوباره کالبد وجودمان، ترتیب داده‌ایم. و چه زیباست اگر مجلس کوچک و صمیمی ما به حضور شما دوست که به صداقت دلت در این راه قلم می‌زنی مزین گردد. زمان: جمعه، 21/04/1387 بعد از نماز مغرب و عشاء مکان: مینی سیتی، شهرک شهید محلاتی، بلوار شاهد، بلوار بسیج شرقی، خیابان آزادگان، مسجد انصارالحسین

Robot

سلام دوست عزيز وبلاگ خوبي داريد اما اگه مي خواهيد لينک هاي دانلودتون مستقيم باشن و پهناي باند نامحدود دانلود همراه با امکان انتقال فايل از يک سرور به سرور اپلود سنتر ما همراه با امکان ويرايش فايل بعد آپلود با سرعت حداقل 1 مگابايت داشته باشيد و کاربراتون بيشتر بشن حتما از آپلود سنتر ما استفاده کنيد اين پيام توسط روبات ثبت نظر وبلاگ ثبت شده است Www.Planetwz.Com

ش

به یک نکته دقت کرده اید که مردم جمعه ها آنلاین نمی شوند خیلی؟! روند رشد کامنت ها و چیزهای دیگر، بسیار نشان از این دارد. این نشان از نکته دردناک مهمی دارد: ملت اهل نت ما وقت زیادی از زمان کاری شان را صرف اینترنت بازی و گردی در "ساعات کاری" می کنند. (شاید هم برای این است که سرعت اینترنت محل کار بیش از سرعت اینترنت خانه است!) (و خوب احتمالا ساده لوحانه باشد فرض کنیم، علت آنلاین نشدن ملت، صرف وقت با جمع صمیمی خانواده در جمعه هاست!)

محمد‌علی

آخی! مگه کلاش پست غیر جالب هم میزنه؟ حالا گیرم سوتی هم بده. مهم نیست. تیکه اش مهم بود که حسابی چسبید به طرف (اینها برای پست قبله ها. ولی گفتم اینجا بذارم!)

امین

سلام بهمن جون .... منو که میشناسی من امینم همون که با اون یارو نماینده مجلسه هیچ نسبتی نداره! خیلی لذت می برم کلا از وبلاگت. من وبلاگم رو رفرم کردم و می خواستم تو هم این اصلاحات! را اعمال کنی . آدرس وبلاگم که هست قیل و قال دات کام و اسم وبلاگم به جای چهل حدیث شده "قیل و قال" .

سفیر مهر

همانطوری که قبلا اعلام شد، برای سفیرلینک تشریف ببرید مستقیم به www.safirlink.com خیلی هم سالمه و عین ساعت، مثل ماه داره کار می کنه، داداش شریف!

هادی

ای ول بابا خبرنگار باحال اهل فن باهوش بی خیال ریش قشنگ...