فیلم/ کسر باب امیرکبیر توسط شیخ اصلاحات و همراهان!

در یک حرکت بی سابقه و غیرمنتظره،‌درب دانشگاه امیرکبیر توسط حامیان کروبی با حضور کروبی و کرباسچی شکست و شیخ اصلاحات در فضایی خاص وارد این دانشگاه خفن شد!

مهدی کروبی کاندیدای دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که برنامه سخنرانی امروزش در دانشگاه امیر کبیر موفق به کسب مجوز نشده بود، وی با گشایش درهای این دانشگاه از سوی دانشجویان حامی، وارد محل سخنرانی شد.

 با وجود اعلام لغو مراسم سخنرانی مهدی کروبی دردانشگاه امیر کبیر ازسوی هیئت نظارت بر دانشگاهها وموکول شدن آن به روز چهارشنبه هفته جاری، کروبی به همراه معاون اول خود غلامحسین کرباسچی در دانشگاه امیر کبیر حاضر شد .

هواداران کروبی که از ساعتی پیش در مقابل دانشگاه تجمع کرده بودند، علی رغم خواست مسئولان حراست درب دانشگاه را گشودند و هم اینک کروبی به همراه همراهان خود در حال حرکت به سمت محل سخنرانی است.

دانشجویان دانشگاه امیر کبیر با شعارهای "کروبی میرحسین ، اتحاد اتحاد"،"کروبی، کرباسچی، نه یک تدارکاتچی " و پلاکاردهایی چون " رئیس جمهوری می خواهیم که به شعارهایش پایبند باشد " از این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری دهم استقبال کردند.

-دانشگاه امیرکبیر سخنرانی امروز کروبی در این دانشگاه را غیرقانونی دانست(+)

/ 8 نظر / 8 بازدید
دالان

انستیتو دالان، از جایگاه بخش خصوصی که به اذعان تمامی اقتصاد دانان موتور محرکه هر کشور محسوب میگردد، با رویکرد ایجاد شور و نشاط و افزایش مشارکت هموطنان گرامی در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری و گسترش فرهنگ استفاده صحیح از فضای مجازی، فارغ از هرگونه گرایش سیاسی، اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ اینترنتی «پیش بینی دهمین رئیس جمهور ایران» نموده و همگان را به شرکت در آن دعوت مینماید. لینک شرکت در مسابقه: http://dalan.ir/FirstPoll.aspx

بیدار

درود سایت مرا هم ببینید سالروز ارتحال امام تسلیت باد

امیر

مگه وقتی همپالکی های غیر خفن شما میزنن دانشجویان رو لت و پار می کنند با چماق و پنجه بوکس اقدامشون قانونیه و شما جنازه ها صداتون در می آد؟ بعضیا یه جاشون می سوزه ولی یه جای دیگشونو فوت می کنن!

اشکان

کسر باب چیه؟ از عربستان اومدی؟

نادر

غیر از اینکه بگویم برا کروبی که دیده است از طرف دشمنان چه ها بر سر این انقلاب آمده و حالا خودش با آنها هم نوا شده متاسفم چیز دیگری نمی توان گفت.همه دعا میکنند عاقبت بخیر بشوند ایشان تازه به این نتیجه رسیده برا کسانی که مرگ بر دولت می گویند ابراز احساسات کند .خدا عاقبتش را به خیر کند بد جور زده به خاکی.

mohsen

تازه با کفش هم رفتند توی مسجد!

sheeva

خودتون قضاوت کنید ببینید آیا می‌خواهید چهار ساله آینده مملکتمون مثل چهار ساله گزشته باشد. آمار واقعیت‌ها را نشان میدهد .اگر ما ملت ایران در انتخاب نامزدها دستی‌ نداشتیم اقلا در انتخاب یکی‌ از اینها برای ریاست جمهوری میتونیم دست داشته باشیم البته اگر انتخابات را مثل تمام دزدیهای دیگرشون غارت نبرند. هر چیزی یک حدی دارد. باز هم میگم ، برای آینده رای بدهید ، برای آزادی واقعی‌ رای بدهید، برای نجات از بد بختیها رای بدهید برای یکی‌ رای بدهیم که عقلش سالم باشه مسلمان دیوانه ممکن است از شیطان بهتر باشد ولی‌ چه منفعتی برای مسلما نان دیگر خواهد داشت تنها مسلمان بودند دلیل بر توانایی‌ مدیریت کشور نمی‌شود. اینهمه تو کشور خودمون دردسر و بدبختی داریم این آقا غصهٔ حماس،حزب الله و طالبان را میخوره و مال مملکت را خرج اینها می‌کند. خدا من را ببخشد اگر بد حرف زدم ولی‌ خدا از کسی‌ که دلش برای مملکت خودش نمیسوزه بیشتر نمیبخشد. با احترام به هموطنان عزیزم لطفا این لینکها را نگاه کنید. ایمیل من در اختیارتان هست. http://www.amar-iran.com http://www.mojaakhar.com

tim

amma damesh garm ba in sen o salesh kheili ghaviyeh