فیلم/ استقبال از میرحسین در شیراز+چند نکته انتخاباتی

-وقتی به شهرهای کوچک بروی، تازه می فهمی که "صداوسیما و سفرهای استانی" با محمود چه کرده است!

- استقبال های دانشجویی از موسوی قابل توجه است ولی حتی اگر همه سه ملیون نفر دانشجو هم به او رای بدهند،‌اتفاق خاصی نمی افتد؛‌میرحسین برای برنده شدن نیاز به چند پرش بزرگ رسانه ای-سیاسی دارد، به خصوص در زمان تبلیغات رسمی از تلویزیون که ....البته بسیار بعید است بتواند، رقبای میرحسین ،‌ تقریبا همگی سروزبان دار تر از او هستند: احمدی نژاد با ملاحت پوپولیستی،آقامحسن با گنده گویی های مخصوص اش،کروبی با شلوغ بازی هایش.

-شعارها و تک مضراب های میرحسین به طرز ماهرانه ای ته کشیده و به تکرار افتاده است، پیری و سن بالا هم آفت هر دو نامزد اصلاح طلب(میرحسین و کروبی) است ،اما کروبی برخلاف میرحسین حال تهاجمی گرفته و شعارها و رویکردهایش مرتب تندتر می شود،به نظر می رسد استقبال مردمی از کروبی چندان خوب نباشد، کروبی در انتخابات نهم،‌"عوام" را مخاطب قرار داد و این بار "خواص" ، کروبی و میرحسین بخاطر سن و سال و موقعیت خودشان،‌چیزی برای از دست دادن ندارند ،‌به همین خاطر فکر کنم باید منتظر آتشباری سنگین و بی سابقه کروبی در هفته های آخر باشیم.

-اگر احمدی نژاد رای بیاورد، این انتخاب به معنای حکمفرما شدن تقریبا دائمی یک لایف استیل کاملا مشخص برای مردم ایران است:کره شمالی شیعی!

-به چشم خواهری و برادری! اگر من جای مسئولان هما و این ایرلاین های داخلی بودم،‌همه مهماندارهایم را از دانشگاهها و خیابانهای شیراز انتخاب می کردم و وقت کلاس رو نمی گرفتم و خلاص!

/ 23 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پریسا

سلام انشالله میر حسین پیروز میشود ، این دوستانی که از احمدی نژاد اینگونه دو آتشه حمایت میکنند همان هائی هستند که سر ماجرای کُردان هم از این شخص حمایت جانانه کردند، سابقه ی این عزیزان مثل روز روشن است. یا علی

پریسا

سلام انشالله میر حسین پیروز میشود ، این دوستانی که از احمدی نژاد اینگونه دو آتشه حمایت میکنند همان هائی هستند که سر ماجرای کُردان هم از این شخص حمایت جانانه کردند، سابقه ی این عزیزان مثل روز روشن است. یا علی

خمار(محسن)

به نام خدای بی خدایان ما از طفداران احمدی نژادیم و از انتخاب کردان حمایتت نکردیم . زیرا هیچ کسی بی نقص نیست . اما باید دید میر حسین جنم مدیدیریت کشور ایران را دارد . یا نه؟

سيد

نامه ي امام به مير حسين موسوي در پي استعفا ي ناگهاني و بدون هماهنگي با امام و رييس جمهور وقت

پاسخ پریسا به خُمار خان

با سلام آقای محسن، که گفته اید این کار را کرده اید و فلان کار را نکرده اید و مانند همیشه آدم خوبه ی قصه هستید، من یک پرسش از شما دارم، به کدامین جرئتی نام مقدسی مانند "محسن" را در کنار کلمه ای معنادار مانند "خُمار" قرار میدهید؟ آیا همین نشان دهنده عمق انحراف جریانی نیست که پشت احمدی نژاد قایم شده اما به عناوین مختلف از رحیمی و حسینیان و بادامچیان و بذرپاش و محصولی و...دفاع میکند و پایش بیفتد مانند نامردترین افراد و نازن ترین انسانها از پذیرش مسئولیت کار خود شانه خالی میکند؟ شما که جرئت به عهده گرفتن کارهایتان را ندارید، نه تنها جنم مدیریتی ندارید که افرادی با دروغهای بزرگ هستید برادرم. یاد امام بخیر، حتی روزنامه ها را به احترام اینکه نام ائمه اطهار (ع) در آنها است بروی زمین پرت نمیکردند...کاش عده ای در خماری و خواب خود از مسائل جامعه هرگز بیدار نشوند، یا علی

سارا

پرسا خانم ایشون گفتن ما حمایت نکردیم در ضمن کی از پاسخ شونه خالی میکنه؟؟؟؟ http://www.inn.ir/newsdetail.aspx?ID=18958

پریزاد

الان یعنی شما طرفدار میر حسینید؟ قالیبافتون که طرفدار رضاییه.موضعتونو مشخص کنید پلیززززززززززززز

www.webgozar.com/poll/vote.aspx?Code=553173

** نظرسنجی بزرگ انتخاباتی ** در انتخابات ریاست جمهوری به چه کسی رای می دهید؟ احمدی نژاد رضایی کروبی موسوی >> برای شرکت در این نظرسنجی روی لینک بالا کلیک کنید.

به نظر من بهمن هدایتی تنش میخاره !

هانیه

سلام ببین تازه توی بلوار چمرانمون رو ندیدی اینجا شیرازه همش بزن و بکوب و موج فقط موج میر حسینیه در ضمن معلومه که دخترای شراز خیلی خوشکلن پس چی فکر کردی؟ ها؟ دست کممون گرفتی؟ امیر کبیر زمان نخست وزیر بحران موسوی قهرمان امیدوارم موسوی رای بیاره شما هم به جای نقد برو طرفدار جمع کن مفید تره !!![نیشخند]