گزارش تصویری از دستگیری یکی از عوامل سرقت شکلات های رئیس

سارق شکلات های رئیس!

شکلات اصولا خوشمزه است و  همیشه می چسبد، اما اگر در اتاق رئیس جاخوش کرده باشد، لذت خوردنش قطعا بیشتر است، به خصوص تر اینکه اگه یواشکی این سرقت انجام شود، اما این سارق بدشانس! بلافاصله بعد از ورود به محل در حین ارتکاب به جرم و خوردن شکلات ها، با هوشیاری ماموران قانون مواجه شد و با دربسته مواجه شد!

افسوس دیگر سودی ندارد، سارق در چنگال قانون

فریادهای بی صدای این سارق نگون بخت شکلات ها، نیز نتوانست ماموران قانون را از انجام وظیفه خود منصرف کند! شکلات، لحظه ... زهرمارش شد !ثانیه های برای مجرم گرفتار به کندی و برای همکارانی که برای تماشای این همکار نگون بخت پشت شیشه ها جمع شده بودند، با سرعت می گذشت! چه کسی پاسخگوست واقعا؟

ماموران قانون، به طرز ماهرانه ای سارق را به دام انداختند

 قول مساعد این فرد مبنی بر عدم تکرار این حرکت زشت، باعث عفو وی شد، بعد از 20 دقیقه حبس کیفری توام با اعمال شاقه و در حضور دیگران، مورد عفو ماموران قانون قرار گرفت و به آغوش گرم خانواده و همکاران(مذکر البته) خود برگشت!

عفو سارق ؛ چند لحظه قبل از آزادی

سارق نادم شکلات ها ، چند ثانیه قبل از آزادی

/ 8 نظر / 7 بازدید
من

من فقط داشتم اخبار می دیدم این سیاه نماییه نکن این کارارو برادر

مریم آرامیان

گل چهره نپرس... گل چهره اصلن بتوچه که چه کس و چجوری و کجا چند میلیون تن شکلات خوردند. گل چهره مپرس چرا کسی جرات نداره ازشون بپرسه چرا خوردی . گل چهره مپرس چرا هیشکی کاری به کارشون نداره. گل چهره برو پی کارت انقدرم فضولی نکن.

اهل مهر

تا جایی که ما می دونیم اینجا اتاق رئیس نیست، اتاق یکی دیگه اس! مگه اینکه قصدی تو کار باشه از این نوع بیان

فاطمه

دهنم صاف شد و این عکسات باز نشد تا نظرم رو در مورد بی مزگیت بدم... حالا یه چیزی...شما به میرحسین رای میدی یا اونیکی!!! بگو تا من برعکس رای بدم...بس که این میرحسین عجیب غریبه و مرموز ادم میترسه بره بهش رای بده اوضاعش بدتر بشه والا! من یه چند تا وبلاگ پشمالو از نوع شما رفتم برای موسوی تبلیغ میکردند... بدبختیه ها...همیشه فاصله اینوری ها و اونوری ها معلوم بودا...اکه هی این عکساتم یه فکری به حالشون بکن...من هردفعه این صفحه وبلاگت رو ریفرش کردم عکسات باز نشد یا تک و توک...

محمد

به موضوع این پست ربط نداره : فکر میکنم املای درست تر عنوان وبلاگتون " کلاش نیکف" باشه.

حبیب

همش تقصیر این دولته.همش تقصیر این نظامه.همش تقصیر اسلامه.دیگه چیزی نیست بهش گیر بدم.

رشيد

اگر توضيح نميداديد كه به جمع همكاران مذكرش بركشت حتما فكر ميكرديم به آغوش مونث ها برگشته؟! ماشالله به اين همه احترام به ديگران. شما ها حتي توي فكر هم آدم ها را گنهكار ميدونيد. اينها هم اصلا تهمت نيست.؟! عجب اعتقاداتي؟؟