بچه داری در نمازخانه.../عکس!

بچه داری در نمازخانه...

بچه، چیز خوبی است، به جز وقتی که نق می زند و بهانه می گیرد!  به خصوص  در محیط اداری، آنهم در نمازخانه! و از همه بدتر وقت درازکش قیلوله ظهرگاهی پنج دقیقه ای ما( قیلوله درازکش چیزی شبیه خواب است، بین خوف و رجای خواب و بیداری و توبیخ اداری)...واقعا مسئولین باید یک فکری به حال مادر-کارمندها بکنن! که هم خودشون راحت بشن، هم بچه هاشون، هم ما ...!

بچه + جوراب های حامی+ خواب

یک تجربه: ۵ دقیقه درازکشیدن و چشم برهم گذاشتن بعد از نهار(همون قیلوله)، سیستم فکری-بدنی تان را Reset می کند اساسی! جواب می ده خلاصه!

/ 12 نظر / 15 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدي محمدي

سلام، از مطلب هسته اي پايين استفاده كردم، قصه كمي بيخ دارد. دعا كنيد.

تقی دژاکام

سلام «ای روزهای خوب که در راهید ! ای جاده های سخت ادامه ! ای روزهای گم شده در مه ! از پشت لحظه ها به در آیید! ای روز آفتابی ! ای مثل چشم های خدا آبی ! ای روز آمدن ! ای مثل روز ، آمدنت روشن ! این روزها که می گذرد هر روز در انتظار آمدنت هستم اما با من بگو که آیا، من نیز در روزگار آمدنت هستم ؟»

پريزاد

از کامنت غير مودبانه تان در وبلاگم اصلا خوشم نيامد.واقعا که!!!!!!!!!

ممل

ظاهرا قيلوله به خواب قبل از نهار می گويند برادر!

بهشتی !

سلام و اما بعد ... اااااا....جناب کلاشينکف شماييد ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! عکس های جالبی است و اصلا وبلاگ جالبی است - چه تعريف های شهرستانی !!!!- اما خوب يه چيزش خيلی بده . شما با جماعت نسوان ! مشکلی داريد ؟! اگه نداريد پس چرا يه لينک از نسوان سرزمين عزيز وبلاگی ها نداريد در حالی که خيلی از اين جماعت دوست داشتنی !! لينک کردن شمارا. يحتمل از شدت ارادت کور شدن و اردات جناب ! را ناديده گرفتن ....هر چند تا کور شود هر آنکه نتواندديد ... جالب تر از بچه جوراب ها بود آنهم این رنگی اش ... موفق باشید .

بی نشان

به امید آن که هیچ مادری ناچار نشود که شاغل باشد

کابوس

امیر محمد + کوثر + دو جفت جوراب + خسروی = ... اگه گفتی !!!

محمد مهدی اسلامی

سلام. پس من یادم باشه اگر بر فرض محال یک روز با تو همکار شدم بچمو نیارم،‌ (این به لایه هایی از یک زن ذلیلی پنهان اشاره داره)

دیجیتال تروریست

اگه خوابت پریده به خاطر بوی فضایی اون دو جفت جورابه ! بوش از تو عکس میاد! بهمن تو عاشقی اساسی !

وحدانه- سايت خاطرات استاد فيزيك

ببخشيد الان شما کدوم يکی هستی ؟ اونی که خوابيده يا اونی که داره عکس می گيره يا اون خدا به دوری که جوراباش رو وسط نمازخونه ول کرده رفته يا . . . ؟