کارکردهای زیباشناسانه عمامه و عکس رندانه از میرتاج الدینی

آقازاده میرتاج الدینی در حال مرتب کردن پر دلبری ابوی

اصولا عمامه چیز خوبی است، از نظر زیباشناسی یه هیبت و جذابیت خاصی به سر انسان می دهد و دوما ، عمامه عیوب سر اعم از کچلی و طاسی،‌موی سفید یا کم پشت،کوچکی یا شکل نافرم سر و... را پنهان می کند،‌عمامه اگر مشکی باشد،‌فروغ چشم را بیشتر می نمایاند و اگر سفید هم باشد پوست سبزه را پوشش می دهد!

عمامه یه جورایی مثل حجاب، یک مستوری جذاب برای مخاطب ایجاد می کند اینطوری که که آدم هی توی ذهنش طرف را بدون عمامه تصور می کند، البته عمامه بستن خودش هنری است ‌یکی از اسرار زیبایی عمامه بستن،‌گذاشتن چند پر دلبری از موی سر در جلوی عمامه است(البته اگر موجود باشد!)،‌اینها را گفتم که شرح این عکس کامل شود:

 این عکس را  رندانه! در ثانیه های قبل از شروع یک مصاحبه گرفتم در حالی که آقای میرتاج الدینی(نماینده سابق و فعلی تبریز) در حال مرتب کردن محاسن است و آقازاده ایشان(که رئیس دفترش هم بود)همزمان آن چند پر دلبری زیر عمامه ابوی را آرامش و آرایش می دهند که ابوی مربوطه خوش عکس تر باشند،‌آقازاده رسانه شناس به این می گن، البته بنده خدا نمی دونست من چند لحظه زودتر شاتر می زنم!

-اصل این مصاحبه را اگر حال داشتید بخوانید(+)

نکته:سی دی مجموعه هزاردستان را از میدان انقلاب گرفتم و لحظه دیدمش،به نظرم سریال هزاردستان از آن کادوهایی است که هر پدر یا مادری باید برای بچه اش بخرد،‌نسل ما هم بخرد و نگه دارد و بدهد به نسل بعدی.ارزش کار علی حاتمی را شاید ۵٠ سال بعد بفهمند که هیچ چیزی از تهران و خاطرات شهریور ٢٠ و ..نمانده باشد.

/ 24 نظر / 8 بازدید
نمایش نظرات قبلی
علی (حرف اول)

..:: کریسمس غرب در عاشورای غزه ::.. GAZA--ISRAEL salam montazere nazaretoon hastam

زهرا

سلام وبلاگ جالبی دارید. موفق باشید. این آقای تاج الدینی استاد ما در دانشگاه تبریز بودند. اتفاقا همان موقع که بحبوحه انتخابات بود با ایشان کلاس داشتیم و از عدم حضورشون بهره می بردیم ! البته ایشان هم کم از انقلاب و عکساشون با شهید تجلایی و امامت جماعت در صف رزمندگان مایه نگذاشتند! خدا همه ما را به راه راست هدایت کند.

فریبا

فکر کنم این مطلبی که راجع به عمامه نوشتی لحظه فردا خودتو بگیرن پس فرداش هم در وبلاگتو تخته کنن[نیشخند] ولی در کل قشنگ بود

احسان آهنی

خوب عمامه است دیگه مطالبتون جالب بودند و ازشون خوشم اومد از این به بعد انشاالله بیشتر سر خواهیم زد یا علی[گل]

عزیزی

سلام برارباب عکاس های حرفه ای .خیلی با حال بود.عاقبتت به خیر.

رسول

آقا یه سئوال ؟ تو کجا کجای داستانای حضرت یوسف اومده که شخصا به بخش های مختلف مصر سر زد؟ نمی دونم چرا واقعا نمی دونم چرا وقتی اون قسمتاشو می بینم یاد سفر های رئیس جمهور مکتبی و دلسوزمون می افتم! آخی تفلکی!

مبارز حق

به تو اگر هنوز قلبت نمرده است! جمعیت آل یاسین همه عاشقان حق را به کمک می طلبد چرا عدالت را به بند کشیده اید آقایان ابا(اداره مبارزه با ادیان)؟ خودتان بخوانید و قضاوت کنید! برای آشنایی با استاد ایلیا میم رام الله سخنرانی های ایشان را در سن 23 سالگی به صورت فایل پی دی اف با نام جریا ن هدایت الهی(تعالیم حق) با یک ایمیل به Iliya.ostadehagh@gmail.com در خواست کنید. از وبلاگ های زیر حتما دیدن کنید فیلم افشاگری یگی از زندانیان بند 209 www.efshagaryha.blogspot.com www.el-yasin.blogfa.com www.mobarez-hagh.blogspot.com

ما نیز هستیم

منتظریم کی شب خمله فرا میرسد ، امر زفرماندهی کل قوا میرسد مرگ بر ضد ولایت فقیه

نا آشنا

رییس دفترش کس دیگه ایه اشتباه کردی کلاش جووون

جواد

سلام یه عکس جالب از اقای معاون (میرتاج الدینی )یه سری بزن http://javad3418.blogfa.com