ژانر رفاه و وقاحت؛ وقیح ترین ها را انتخاب کن!

می دونی؟ اصلا یک ژانری است برای خودش، یک نوع رابطه مستقیم باهم دارند،ماهی 20-30 میلیون تومان درآمد داشته باشی، X3 و خانه جردن و ویلای لواسان و شمال و سفر هفتگی به دوبی و ...هم اینقدر باشد که برایت بی مزه و روزمره شود.

شب نشینی و مهمانی و نامه های درخواست امضا و عکس و ازدواج هم آنقدر باشد که حوصله ات را سر ببرد،حسابت آنقدر پر باشد که بانک بیشتر از تو نگران خالی شدن حسابت باشد، نوکر و مرید و آویزون هم به اندازه تهوع آوری داشته باشی، عکس و مصاحبه ات هم هرروز صفحه یک روزنامه ها باشد.

خب با این زندگی بی مزه چیکار می کنی؟ لابد هفده - هجده بار عمل زیبایی می کنی، سرتاپایت را، خالکوبی عجیب و غریب می‌کنی روی پر و پاچه ات، یهو به سرت می‌زند در یک پرواز، میکروفن مهماندارها رو برداری و بگویی «هواپیما در حال سقوط است خانم‌ها و آقایان!» حتما دیدن جیغ و فریاد و اشک زن و بچه مردم جیگر آدم را حال می آورد، به چند لحظه خنده از ته دل که می ارزد!

بدترین حالتش هم یه عذرخواهی رقیق رسانه ای است که اتفاقا آن هم حال می دهد! مشهورتر می‌شوی و باعث می شود از سرزبان ها تکان نخوری، می دانی ته تهش هیچ اتفاقی نمی افتد، بالاخره چهره هستی، هزینه دارد برخورد با تو! اصلا بگذار 10 جلسه محرومت کنند، یا حتی یک سال، چه فرقی می کند؟ چه چیزی را از دست می‌دهی؟ خودش تفریح و آب‌وهوا عوض کردن است، عفو و بخشودگی چهره ها هم همیشه بوده است، پس نگران چه هستی؟ وقیح‌ترین ها را انتخاب کن، وقیح‌ترین ها حتما هیجانش هم از همه چیز بیشتر است، دوربین زنده پخش تلویزیونی فوتبال که هست...

/ 16 نظر / 40 بازدید
نمایش نظرات قبلی
mahdi

چرا از ژانر قدرت مطلقه و فساد و دزدی چیزی نمی نمویسی آقای خبر نگار. مثل اینکه خودت نه هیچ وقت شوخی وقیحانه با کسی کردی نه کسی با شما و نه اصلا دور و برت اتفاق افتاده

احمد

تقریبا موافقم ولی: خدا:"حرمت مومن از حرمت کعبه بیشتر است" در ضمن، خدا هم اگه موافقِ این حرکت آقایون بود که بیان تو بوق و کرنا کنن و تو اخبار ، این حرکت زشتو نشون بدن، یکی از اسماشو نمیذاشت: "ستار العیوب" (البته اینم بگم که حقیقتا هیچ توجیهی برای این کار زشت این دو نفر وجود نداره)

جمجمه

[اضطراب] [وحشتناک]

محمد نصرتی

سلام واقعا کار زشتی کرد اون فوتبالیست هم نام من عملا این چند روزه فقط دارم تیکه می خورم از دوستان[ناراحت]

رضا

چطور تا حالا چیزی در مورد اختلاس ننوشتی؟ می ترسی؟ زورت فقط به این دوتا می رسه؟ توسری زدن به ادم زمین خورده هنر نیست.

آفرین به ایستادگی!!!!!!!!!!! طی چند ماه قیام ستمدیدگان شام، یزید دمشق ، بشار قرد عمری، بیش از ۳۰۰۰ تن انسان بیگناه را کشته !!!!!!! ۷۰،۰۰۰ هفتاد هزار بیگناه را به زندان انداخته !!!!!!!!!!! و قیام کنندگان هنوز از پای ننشسته و ایستاده اند!!!! آفرین به ایستادگی!!

ارتش رهائی بخش سوریه مبارزه مسلحانه خود را آغاز کرد.

شاهین خ.

از اولش هم از آدمهای مرفه بیزار بودی ! بابا جان اینقدر رفاه گریزی نکن . همینکارها رو میکنی که دولت داره رفاه زدایی میکنه . به جای این کارها، قدمی راه رفاه زایی در جامعه بردار! اول هم باید از خودت و نزدیکانت شروع کنی ان شا الله . دعا کن ما هم مرفه بشیم !

فسیل

عالی ترین مطلبی که این چند روز دراین مورد خوندم همین بود مرسی

سيدمهدي

خب ديگه برادر مرفهين بي درند ديگه... ياعلي