محسن آرمين و شلوارک کلاشينکف!

امروز  محسن آرمین، عضو شورای مرکزی و سخنگوی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی با الیاس نادران، نماینده مجلس هفتم ، در مورد مقایسه مجلس ششم و هفتم با هم مناظره طولانی و مفصلی داشتند.

آرمین در حرف زدن، قوی تر و  سروزبان دار تر از نادران بود، حسابی هم دور برداشته بود به خصوص یک خط در میان و با یک حالت دودوزه بازی، مرتب در مورد قتل زهرا کاظمی و زهرا بنی یعقوب و ...داد سخن می داد!

مناظره!

 بدجنسی ژورنالیستی و حس دفاع از مظلوم و  مسئله دار بودن با چپی ها،  بطور همزمان  در من غلیان کرد و تصمیم گرفتم حال آرمین را بگیرم، بالاخره حاجی نادران هم بچه جنگ است و دستش رو توی فاو جا گذاشته، این بود که درست در اوج نطق آتشین آرمین در مورد زهراهای مقتول! سیستم اش رو به طرز ماهرانه ای استاد کردم:

 ماجرا را که عینا در خبرم آوردم، بخوانید:

آرمین در بخش دیگری از سخنانش به رخ داد و عدم پیگیری لازم در مورد کشته شدن زهرا کاظمی و زهرا بنی یعقوب در دوران بازداشت اشاره کرد و آن را نشانه ناکارامدی اصولگرایان دانست که  این موضوع با اظهار نظر خبرنگار مهر مواجه شد . خبرنگار مهر گفت: به گفته آقای بهزاد نبوی در رادیو گفتگو سازمان مجاهدین انقلاب در اول انقلاب بازداشتگاه داشت .

آرمین در عکس العملی شدید و غیر منتظره خطاب به خبرنگار مهر گفت: تو آن موقع کجا بودی تو اصلا چه کاره هستی تو آن موقع با شلوارک در خیابان بازی می کردی!

آرمین این ادعا را که سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی زمانی " بازداشتگاه "داشته است را به شدت تکذیب کرد".

منم چون کامل از حرفم مطمئن بودم، هی ادعامو تکرار می کردم! و هی آرمین عصبانی تر و سرخ تر می شد! حالا برای اینکه شما هم باور کنید، لینک و تصویر ادعای خودم را برایتان می آورم:

بهزاد نبوی: سازمان مجاهدین انقلاب زمانی

-این هم لینک سایت رسمی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی: بهزاد نبوی:سازمان مجاهدین انقلاب «بازداشتگاه» داشت!(+)    

 باید بودید و می دیدید که آرمین رسما آتیش گرفته بود! البته نمی دانم از کجا شلوارک منو دیده بود! این اظهار نظرش اینقدر ناجور و غیرمنتظره بود که اعتراض بقیه خبرنگاران رو هم برانگیخت و به آرمین تذکر دادند که به خبرنگار توهین نکند، تا یکی دو دقیقه، جو مناظره کلا بهم خورده بود، آرمین با لحن عصبی به نادران گفت: شما که آن موقع عضو سازمان بودی، این ادعا درست است؟ که نادران فقط لبخند زد و گفت که وارد بحث های حاشیه ای نمی شود! 

آخر مراسم هم باز سراغ آرمین رفتم و اشتباهش را بهش گوشزد کردم که این بار جواب جالب تری داد، گفت: شاید در جریان انفجار نخست وزیری چنین اتفاقی افتاده باشد، اما ما اصلا بازداشتگاه نداشتیم!

***

-قسمت اول مناظره آرمین-نادران(+)

-روایت جهان نیوز از حواشی مناظره و زیرشلواری یا شلوارک من!(+)

-خبر الف در این مورد(+)

-خبرنگار مهر: به اعتراف نبوی سازمان مجاهدین اول انقلاب بازداشتگاه داشت / آرمین: اصلا تو چکاره ای ، آن موقع با شلوارک بازی می کردی!(+)

/ 61 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
محسن اما نه آرمین..

تو الان هم شلوارک به پاته...کوچولو.. شوخی کردم خوب کردی حال آرمین رو گرفتی دمت گرم ولی نادران به اندازه کافی حالشو تو شیشه کرده بود تو هم ...

سوال

من هنوز ربط موضوع زهراها رو با بازداشتگاه اول انقلاب نمی فهمم؟چه ربطی داره مگه الآن شرایط اول انقلابه؟بر فرض هم که بوده چرا و چه جوری مرگ این 2 نفر با آوردن این موضوع توجیه میشه؟حق برگزاری یه دادگاه سالم هم به نظرتون چیز زیادیه؟

شيعه کوچولو

خب بابام جان : اگر این کارها توسط امثال این داش آرمین انجام بشه عیبی نداره . مهم اینه که توسط دیگران اگر بشه محکومه .

شيعه کوچولو

والله اگر حکومت به دست اين مش آرمين ها می افتاد : بايد یزید و صدام را رحمت الله می گفتيم !

شيعه کوچولو

یه سوالی ازین داش لوطی آرمین مان دارم . البته امیدوارم که یک موقع نگوید که برو بابا > تو که تنکه پاته :: ای دلاور دوران و ای یگانه آزادی خواه ايران : آيا درست است که شهید زهره بنيانيان ( از اعضای سازمان مجاهدين انقلاب اسلامی ) . توسط سازمان شما . حذف فيزيکی به سبکی که منافقین خلق با مجید شریف واقفی و ....... عمل کردند> شد.

ستايش

همون...اينقدر حواسش به اين شلوارک هاست که به اين روز افتاده!! نفستون هميشه جاری... خوب حالی بهش دادين

نرگس

تو برای آرمين يه تله گذاشتی،‌ اونم افتاد توش. چون مثل تو به قضيه نگاه می کرد،‌ يکی می خواد حالشو بگيره، اونم با توهين حال طرفو می گيره. هر دوتون از يک جنس هستيد. همان طور که آرمين با یاد از کشته شدگان بی گناه برای رسيدن به اهدافش استفاده می کنه، تو هم با بی اهميت جلوه دادن آنها و منحرف کردن موضوع، با تخريب شخصيتی از رسيدن به هدفت که خفه کردن طرفه استفاده می کنی. هنوز هم ربط بازداشتگاه با کشتن آن دو را نمی فهمم. نکند چون آن دو در بازداشت کشته شده اند، برای تو بازداشتگاه یعنی قتلگاه!

بهمن

کار خوبی کردین؟

ف.ن

آقای هدایتی استاد ارمین از شما حداقل بیشتر میدونن!

محفوظی

نادران قبل از انقلاب بر اثر انفجار ککتل مولوتف دستش رو از دست داده نه تو جنگ