خبرگان و خبرنگاران و حکایت "ختم الخاتمی و انا ختمته"

 نماز اول وقت خبرگان و خبر اول وقت خبرنگاران!

-نماز اول وقت "خبرگان" و خبر اول وقت "خبرنگاران" : در همین اجلاس اخیر مجلس خبرگان رهبری،‌به محض اینکه وقت نماز شد،‌دو نفر از اعضای مجلس خبرگان به اتاق خبرنگاران آمدند و مشغول نماز اول وقت شدند و خبرنگاران هم مشغول خواندن خبر اول وقت! ببین تفاوت ره از کجا تا به کجاست! به قول معروف،‌چه کسی پاسخگوست؟!

نکته جالب این بود که بعد از پایان اجلاس خبرگان و خارج شدن نمایندگان از مجلس قدیم، چند نفر از خبرنگاران توانستند وارد صحن مجلس شوند و به عنوان غنمیت! شیشه بطری آب معدنی آیت الله یزدی و هاشمی رفسنجانی و شاهرودی را تصاحب کنند!

خبرگان و خبرنگاران در کنار هم

-خوب...با این بیانیه انصراف رسمی خاتمی ، می توان گفت که خاتمی رسما "بازنشسته " شد و آن پست جنجالی کلاش(+)  محقق شد،‌اگر الان من می خواستم به سبک شمشیرزنان قدیم رجزی بخوانم باید می خواندم :"ختم الختمی و انا ختمته" چه خوشمان بیاید چه خوشمان نیاید، سید محمد خاتمی با همه توانایی ها و ناتوانایی هایش از صحنه سیاست ایرانی رفت.

-توصیه آخرم این است که مواظب این ژله های قرمزی که به جای خاک گلدان استفاده می شود باشید! ما  یکی از این سیستم ها را در یکی از شب زنده داری هایمان، اشتباها به جای ژله چشیدیم!

/ 24 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنین

خیلی احمق تشریف دارید که با کوچک کردن خاتمی می خواهید احساس بزرگی کنید.

نگاهی از جنس عمق

سلام علیکم امیدوارم که در سایه حضرت حق و دعای امام عصر (علیه السلام موفق و موید باشید و سال پر باری را پیش روی شما آرزو می کنم. با پست جدید- پنج نکته پنج لینک- در خدمت شما هستم. اگر بالینک شدن مشکلی ندارید خبرم کنید.

دهقان

سلام،یعنی شما هم داشتید نماز میخوندید دیگه! بابا ریاکاری نزد ما خریدار نداره ها! با "سازمان مجاهدین انقلاب و جمعیت ایثارگران انقلاب؛ اسیر نگاه ابزاری به مهندس موسوی" بروزم. یا علی

وحید باقرلو

سلام سال نو مبارک خاتمی جرات نکرد بیاد و با احمدی نژاد رقابت کنه. از ترس رد صلاحیت، از ترس شکست و ... کنار کشید. او قبلا هم نشون داده بود که در خالی کردن پشت هواداراش دست چیره ای داره... بی خیال. سال خوبی در پیش داشته باشی...

د.فواد

منم خوشالم که خاتمی دباره چرتش گرفت و خوابید[نیشخند]

sajad

سلام لابد نمی دونستی که این ژله ها کود شیمیایین[اضطراب]

فا-عين

يعني امسال بزرگ مي‌شي؟

حورا

بعد اون وقت شما در چه حالتی بودین که کود رو به جای ژله چشیدین؟!!